Jump to content

FIDIC - prijevod na hrvatski jezik ??


bakreni

Preporučene objave

:ceka: Nije mi jasno kako to da tako VAŽAN pravni alat, kao što je FIDIC do danas nije preveden na hrvatski, već se moramo služiti sa slovenskim prevodom ili sa zastarjelim i nepotpunim starim hrvatskim izdanjem ( do koga usput nije lako niti doći). U Sloveniji je prijevod izradila Gospodarstvena Zbornica - Gospodarska Komora, a kod nas neznam koga to uopće zanima osim one jadne pravnike koji to moraju pronaći. Ovim putem APELIRAM da se pronađe netko ( bili tko) tko će FIDIC prevesti i olakšati zapošljavanje naših firmi na zahtjevnom tržištu investicionih radova u svijetu !! :-?
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Građevinari. Ali to samo po sebi nije bitno. Čudi me da jednoj Sloveniji FIDIC na slovenskom treba, a nama ne. Zaista pametno, ili netko kod nas pravi kapital na eskluzivi u suštini svakom dostupnog znanja !! Toliko. Nemam namjeru s Vama više polemizirati, o tome dali nam je FIDIC na hrvatskom potreban ili nije. Mislim da je svakom dobronamjernom odgovor jasan. :bjezi:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija