Jump to content

FIDIC - prijevod na hrvatski jezik ??


bakreni

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...

Poštovani kolege !

Kao što ste zapazili, ja sam bio već neko vrijeme "distributer" FIDIC-ovih knjiga na ovom forumu. Glede toga dobio sami upozorenje zbog neovlaštenog širenja FIDIC - znanja, što je i istina! To sam radio zbog toga što nije bilo zvaničnog prijevoda na hrvatski jezik, a smatrao sam da su naši stručnjaci hendikepirani jer im je uskraćena uporaba jednog tako važnog alata na hrvatskom jeziku. Kako se to promjenilo, i unazad nekoliko mjeseci se konačno pojavo prijevod FIDIC-a na hrvatski jezik, smatram da je moja misija s tom činjenicom okončana, ta da se svi zainteresuirani mogu snabdijeti potrebnom literaturom.

Bilo mi je zadovoljstvo da sam mnogoma od vas , nadam se, pomogao i olakšao realizaciju projekata na kojima ste radili.

Sretno vam bilo svima skupa Vaš bakreni ! :kavica::kavica::kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

suharak je napisao:

Ljudi ! Ako i dalje ima koja dobra duša molim da mi pošalje FIDIC komplet na engleskom i hrvatskom jeziku na mail:

ghost@email.t-com.hr

 

Bilo bi jako lijepo kad bi se bakreni opet aktivirao.

 

 

Ma bilo bi lijepo da su ostali malo zahvalniji i kooperativniji ali su nažalost seronje.

 

Gospodin Bakreni je poslao desetke primjeraka nesebično, ali nitko od ovih koji su dobili se nije udostojio da dalje dijeli nego kad su zadovoljili svoje potrebe - tko šiša ostale.

 

Eto tako ni meni nije nitko ništa poslao, a nije mi na kraj pameti da zbog jednog predmeta na faksu kupujem hrpu knjiga.

 

Hvala što ste škrti i sebični!

 

(osim g. Bakrenog - svaka Vam čast!)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mladi buduću kolega, zbog ovakve "lojalnosti" svih onih kojima sam nesebično pomogao ipak ću Vam, odmah kad budem pri svom računalu poslati sve ono što ste tražili. Vi ste izuzetak - ipak ste student. Za sve ostale i dalje važi moja odluka o neširenju prijevoda FIDIC-a.

Srdačan pozdrav !

Bakreni

PS . Očekujte e-mail u subotu ili nedjelju 6. ili 7. 02.

:kavica::kavica::kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerujem da ste dobili FIDIC, koji sam Vam poslao u subotu 6.02.. Ukoliko niste - javite se !

Što se tiče ovog linck-a, koji ste prikazali - ipak za "skidanje" treba nešto platiti - zar ne, a za neke je problem sto je materijal na engleskom, a ne na hrvatskom, radi čega sam ja i pokrenuo ovu tamu na Legalisu.

Srdačan pozdrav !

:kavica::kavica::kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 5 tjedna kasnije...
  • 5 mjeseci kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Poštovani,

 

Pozdrav od jednog 'newbieja' koji na ponuđenom linku http://www.megaupload.com/?d=J2MYFVD9 nije uspio doći do prijevoda FIDIC-ovih knjiga i zato Vas svesrdno moli za pomoć kako doći do njih.

 

Lijepo je vidjeti da , hvala Bogu, jošima ljudi koji nesebnično pomažu drugima. Svaka Vam čast!

 

Unaprijed Vam zahvaljujem,

 

Pozdrav,

vege

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 godina kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 8 mjeseci kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija