Jump to content

Agencija za nekretnine


Ado

Preporučene objave

Zamolio bih nekog tko zna da mi pomogne. Zelio bih otvoriti agenciju za nekretnine. Imam novac, prostor, sve. Trebao bih sada da raspisem natjecaj za primanje u radni odnos ustvari da zaposlim ljude koje ce raditi kod mene u agenciji. Zanima me sada koga da zaposlim, ljude koje struke i koliko njih?

 

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pravno ti neznam, ali bitni su pravi ljudi tj agenti, ako ćeš imat prave agente bit će i posla i sve će se rješavati samo od sebe..za početak ti možda nije pametno zapošlajvati pravnika, jer ti dok se biznis ne uhoda mogu u raznim odvjetničkim uredima odrađivati posao ugovor po ugovor, kasnije ako procijeniš da daješ mejsečno više nego što bi plaćao za mladog pravnika koji bi bio u stanju te ugovore napisati, onda razmisli o tome..bitno ti je jako odabrati prave agente, ljude koji su se u stanju zaljubiti u nekretninu i onda prenesti tu svoju ljubav dalje, znači dobro odabrati, ili naći osobu koja će dobro odabrati za tebe, ili servis..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja bih Vam savjetovao da se prvo zaposlite u nekoj od agencija za nekretnine, pa da vidite kako stvari idu, pa tek onda razmisljate o otvaranju svoje vlastite.

 

Naravno da Vam je potreban odvjetnik, jako dobar odvjetnik da vam pomogne oko mnostva pravnih poslova....

 

To je uzas u Hrvatskoj - ljudi hoce da otvore obrt, a pojma o njemu nemaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija