Jump to content

preporučeno...


skanjich

Preporučene objave

eto, stigla mi preporučena pošiljka (mislim da je zbog pojasa, pisala sam prigovor) koju moram preuzeti do petka...međutim ja em sam bolesna, em nisam u zgu pa mi je to malo nemoguce za izvesti. pitanje glasi

1. mogu li se ja u pon pojaviti na sudu (ili gdje vec) i objasniti da znam da sam dobila posiljku ali sam bila spriječena preuzeti?

2. kakav je uopće postupak sad, posiljka se vraca i sta onda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stiže!

 

Okrivljena: Skanjich iz Novog Marofa, Traktorska 444

 

Daklem podnesak sa brojem predmeta na sud u prekršajni sud u Pulu, Tekst: Nisam u mogućnosti blalalallalblblalala, radi medicinske dokumentacije koju prilažem u prilogu

 

Dokaz: medicinska dokumentacija

 

Molim sud da ispriča moj izostanak, i prebaci predmet prema mjestu mojeg prebivališta nadlženom sudu u Zagreb.

 

Preporučeno datum potpis i čiča miča..

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na pomoci...

medjutim, bila sam danas kod doktorice, ona meni ustanovi dijagnozu i napise ispricnicu i krenula ja napisati podnesak bla bla bla i onda shvatim da u biti ne znam jel se radilo o pozivu na sud jer NISAM BILA U POŠTI PO POŠILJKU...mislim, da se nismo shvatili, ja sam dobila OBAVIJEST iz pošte da moram doci preuzeti PREPORUČENU POŠILJKU, PISMO... sta li je vec...ali to nisam mogla iz poznatih razloga....

uglavnom, kako da saznam sta je bilo u toj famoznoj pošiljci? ili da cekam da me se opet sjete...hoce li jos sta slati ili idu na drasticne mjere....nece me valjda sacekati pred stanom zbog facking pojasa?? :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gle, ako znate da imate nekakvu kaznu na sudu, onda nazovite taj sud i raspitajte se. ako ćete čekati drugi poziv, moguće da vas privedu radi toga......koji je slijedeći potez suda (da li će vas ponovno zvati ili vas jednostavno privesti, to će sudac odlučiti.....ovo bi bilo samo nagađanje).

vaša je greška što poziv niste preuzeli, a tek onda se ispričali zbog nedolaska (a razlog je bolest)....

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija