Jump to content

Kada žena se priprema na razvod braka prije sklapanja!?


anonimno

Preporučene objave

Štovani

 

Život je bolji od bilo kojega filma, ušao sam sa ljubavi i vjerom u brak, brzo očekivanje djeteta je ubrzalo stvar. Tijekom braka žena se očigledno pripremala na razvod, kada sam ostao bez srestava i doveden u situaciju doslovne borbe za opstanak, pokupila je dijete, svoj zarađeni novac i otišla. Brak ne funkcionira dugo, a evo godinu dana kako smo u braku. Njezine frendice su sve rastavljene?! Podnio sam zahtjev za razvod braka. Sada trebam dokazati da se trošio moj novac i da sam čuvao djete dok je ona zarađivala svoj novac, koji nikada nisam ni vidio! Ona radi zadnjih 12 godina sve na crno, njoj su savjetovali da izjavi da je to volontiranje jer bi po zakonskom pravu bila dužna PDV-a preko 50.000 € i toliko poreza na dobit + kazna + kamata! Imali smo masu trzavica ali sam prebrodio štošta i trudio sam se da uspijemo. Najviše me zabolilo kada mi je u lice rekla u biti tko je ona: Nemaš novaca, nemaš posao što bih bila sa tobom, ja te neću uzdržavati. Zanimljivo je da sam imao i firmu svoju i dobar auto i dobro zarađivao kada smo počeli.. ali sam zbog obiteljskih obaveza zanemarivao druge obaveze da budem DOBAR MUŽ I OTAC ! i tako.

Pročitati o svemu možete na http//brak.blog.hr

 

molim savjet i stručnu pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

5 % od svih žena i 1 % od svih muškaraca ispunjava dijagnostičke kriterije za granični poremećaj osobnosti (BPD; Borderline personality disorder). Oni NISU SPOSOBNI voljeti svoje bliske osobe…dapače redovito unište život svojim bračnim drugovima i svojoj djeci.

Samo i jedino u tome se krije uzrok sukoba u braku, obiteljskog nasilja, nevjere, razvoda..distorzione kampanje ocrnjivanja koja redovito takve razvode prati,

sindroma otuđenja djeteta od roditelja (PAS) , natezanja oko alimentacije….

Jedino rješenje ZA SVE ….je da kod prvog ozbiljnog bračnog sukoba provesti psihološko testiranje i ako se utvrdi da osoba ima BPD…oduzeti joj sva bračna i roditeljska prava ako ne pristane na dugotrajno liječenje i redovite kontrole.

(sličan zakon postoji u V. Britaniji – "Dangerous and severe personality disorder Act – ali se odnosi na asocijalni poremećaj osobnosti)…

Ukoliko vam ove činjenice zvuče nevjerovatno i nepoznato otiđite na www.bpdcentral.com ili www.411bpd.org ili ukoliko ste liječnik pročitajte opis poremećaja u DSM-IV…ili pročitajte knjigu "Prestanite hodati po ljuskama jajeta"…

- Jesenski&Turk 2003.

 

je napisao:

Štovani

 

Život je bolji od bilo kojega filma, ušao sam sa ljubavi i vjerom u brak, brzo očekivanje djeteta je ubrzalo stvar. Tijekom braka žena se očigledno pripremala na razvod, kada sam ostao bez srestava i doveden u situaciju doslovne borbe za opstanak, pokupila je dijete, svoj zarađeni novac i otišla. Brak ne funkcionira dugo, a evo godinu dana kako smo u braku. Njezine frendice su sve rastavljene?! Podnio sam zahtjev za razvod braka. Sada trebam dokazati da se trošio moj novac i da sam čuvao djete dok je ona zarađivala svoj novac, koji nikada nisam ni vidio! Ona radi zadnjih 12 godina sve na crno, njoj su savjetovali da izjavi da je to volontiranje jer bi po zakonskom pravu bila dužna PDV-a preko 50.000 € i toliko poreza na dobit + kazna + kamata! Imali smo masu trzavica ali sam prebrodio štošta i trudio sam se da uspijemo. Najviše me zabolilo kada mi je u lice rekla u biti tko je ona: Nemaš novaca, nemaš posao što bih bila sa tobom, ja te neću uzdržavati. Zanimljivo je da sam imao i firmu svoju i dobar auto i dobro zarađivao kada smo počeli.. ali sam zbog obiteljskih obaveza zanemarivao druge obaveze da budem DOBAR MUŽ I OTAC ! i tako.

Pročitati o svemu možete na http//brak.blog.hr

 

molim savjet i stručnu pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija