Jump to content

dajmo da objavljuju


tix

Preporučene objave

dragi kolege,

jučer sam slušala JB ispit i odmah vrijedno natipkala i objavila pitanja :pljesce::pljesce::pljesce:

 

pri tome sam promatrajući fenomen ovih 2085 posjeta folderu sa pitanjima zaključila da očito postoje neki kojima nedostaje informatičke pismenosti i siroti ne znaju da postoje funkcije copy i paste :crkni:

 

naime, sigurno ima vas koji ste - sa koljena na koljeno ili sa usb sticka na stick dobili pitanja od onih slušača koji su dovoljno ludi kao ja da ih tipkaju, pa sada živite u zabludi jer mislite da ih vi morate tipkati na legalisu slovo po slovo i trošiti svoje impulse :glavomozid:

 

kao prvi korak objavljivanja moramo razjasniti da pri registriraciji ne morate javno objaviti svoje ime, prezime, jmbg i sliku ! možete lagati i o godinama i o tome gdje radite ako ne želite da vaš šef zna da objavljujete za vrijeme radnog vremena i trošite njegove impulse ;-)

 

e sada ide kompliciraniji dio. otvorite taj dokument sa pitanjima tako da na njega dva puta kliknete lijevom tipkom miša ili kliknete jednom pa stisnete enter; zatim stisnete tipke Ctrl+A ili odete na Edit pa select All; onda se sve zacrni i na tom zatamnjenom području stisnete desni klik pa copy ili Ctrl+C. vaš comp je jako pametan pa on sad sve to pamti dok to negdje ne priljepite. :cice::cice::cice:

tada odete opet na legalis i u području za poruku stisnete desnu tipku miša pa Paste ili na tipkovnici Ctrl+V.

:cice::cice::cice:

 

cice su tu da vam privuku pažnju.

 

molim moderatoricu Anu da me nadopuni ako smatra shodnim.

 

eto, ja sam učinila svoje dobro djelo za danas, a vi razmislite o istom. :hvala: :amen:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tix je napisao:

molim moderatoricu Anu da me nadopuni ako smatra shodnim.

 

Draga Tix, ni sama to ne bih bolje rekla. :-D

Osobno te ne bih nadopunjavala, ali hvala na ponudi.

:hekla:

Da jos sskratimo korak broj dva: Select All jednostavno skratiti na Ctrl+A. :crkni:

 

Sve cu ovo fw izvjesnoj savjetnici u izvjesnom uredu kako bi pokrenula svoju lijenu guzu i objavila svu silu pitanja koju cuva poglepno na svom sticku, odrzavajuci oko njega svake nedjelje popodne ritualne plesove nepoznatog porijekla kako joj isti ne bi utekli sa flash memorije.

 

Tebi samo reminder na pravnu burzu rada. Dajmo da rade!!!! ;-)

 

:cice::cice::cice::cice::cice::cice::cice:

Cice su tu zato sto u popisu smajlija nema neke druge stvari, da prostite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija