Jump to content

pomagajte


ZK

Preporučene objave

a sinoć, tj jučer ujutro su me haltali policajci i napuhala sam 0,85. išla sam doma, frendu se rodila curica pa sam popila 2 gemišta. dobila sam nalog i potpisala zato kaj niš neznam, bila sam u šoku kad sam vidla kaznu. stvar je u tome kaj fakat ne pijem dok vozim i onda sam sinoć bila pametna i evo mi ga na, prvo pa muško. inače 5 g imam vozačku i uopće se nisam našla nikad u prekršaju i nisam imala nikakvih problema sa murijom.. uopće neznam kaj da radim... :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

2 x 3 dl. al nisam bila pijana, da sam mislila da nemogu vozit, nebi. sve ono po pravilima, polako i sigurno. čak sam se i iznenadila kaj sam tolko napuhala. a gle, znam da sam sjebala , glupo od mene kaj sam uopće išla vozit, sam bi htjela probat smanjit kaznu . nemam pojma.

 

poslat im prigovor i molit ih da budu milostivi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

draga, tebi ne treba žalba, već prigovor na prekršajni nalog.....i nema posebne mudrosti....

napiši da ulažeš prigovor radi nepotpuno utvrđenog činjeničnog stanja, te da želiš da se isti stavi van snage, i provede redovan prekršajni postupak (a što za tebe podrazumijeva da će se provesti postupak rped sudom, tj. saslušanje gdje ćeš moliti i kumiti, tj. iznijeti svoju verziju događaja...)....... :-D , kako bi iznijela svoju obranu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prigovor nemorate uopće obrazlagati već je dovoljno da napištete svoje podatke, broj rješenja prekršajnog naloga, datum izdavanja, naziv tjela koje ga je izdalo, vaš potpis i nadnevak pisanja.

Jednostavno napišite da ulažete prigovor i tražite da se provede redovan prekršajni postupak.

Morate ga uložiti pravodobno u roku koji je naveden u pouci o pravnom ljeku.

Predajete ga osobno tijelu koje vodi postupak, a možete ga izdiktirati kod tog tjela na zapisnik.

U slučaju da da ga šaljete poštom obvezno morate poslati preporučenu pošiljku i onda vam se dan predaje na pošti računa kao dan ulaganja prigovora.

Svoju obranu, jadikovke i zamolbe inijet ćete kada vas sudac pozove kod sebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija