Jump to content
Sign in to follow this  
deatwin

Anex Ugovoru o kupoprodaji nekretnina

Preporučene objave

Opet ja :-)

Molim Vas za pomoć. Kako se piše Anex nekom ugovoru. Onako, u par riječi neka špranca?

O čemu se radi... Predah zahtjev za uknjižbu stana na moje ime. Predah i požurnicu. Sve su prihvatili...ali onda me frend koji radi u zk odjelu zove i kaže: Tuko jedna, kad ste sklapale Ugovor o kupoprodaji nekretnina, sve je dobro napisano i prepisano osim jednoga-stan nije prvi kat (kao što i je u naravi), nego je zaveden kao prizemlje.

I što sad? Ja našla staru vlasnicu stana, ona je voljna potpisati Anex tom Ugovoru (kupoprodajnom između nas dvije)...ali ja ne znam kako da ga napišem...a vriejem mi curi kroz prste. Napisala bih ga danas, ovjerila kod javnog bilježnika..i sutra odnijela u zk odjel.

Zato molim, može pomoć..pliz....

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

prepiši onaj dio ugovora u kojem se navode imena stranaka, stavi datum i mjesto sklapanja, naslov ANEKS UGOVORA O KUPOPRODAJI NEKRETNINE

čl.1 stranke sporazumno utvrđuju da su tada i tada sklopile ugovor o kupoprodaju nekretnine ovjeren od javnog bilježnika tog i tog ovjera brrj OV-...

ČL. 2.

tu napiši da se onaj članak taj i taj u kojem je krivo naveden kat mijenja i glasi : prepiši cijeli članak samo sad stavi pravi kat

čl. 3. ostale odredbe ugovora ostaju neizmjenjene.

potpisi stranaka, ovjera javnog bilježnika i to je to

:-D

Podijeli ovu objavu

S obzirom da mi se dogodila slična situacija, ovo objašnjenje anexa mi je od stvarno velike pomoći. Tak da se jaaaako zahvaljujem.

Pozdrav i hvala još jednom

Josip

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this