Jump to content

Anex Ugovoru o kupoprodaji nekretnina


deatwin

Preporučene objave

Opet ja :-)

Molim Vas za pomoć. Kako se piše Anex nekom ugovoru. Onako, u par riječi neka špranca?

 

O čemu se radi... Predah zahtjev za uknjižbu stana na moje ime. Predah i požurnicu. Sve su prihvatili...ali onda me frend koji radi u zk odjelu zove i kaže: Tuko jedna, kad ste sklapale Ugovor o kupoprodaji nekretnina, sve je dobro napisano i prepisano osim jednoga-stan nije prvi kat (kao što i je u naravi), nego je zaveden kao prizemlje.

 

I što sad? Ja našla staru vlasnicu stana, ona je voljna potpisati Anex tom Ugovoru (kupoprodajnom između nas dvije)...ali ja ne znam kako da ga napišem...a vriejem mi curi kroz prste. Napisala bih ga danas, ovjerila kod javnog bilježnika..i sutra odnijela u zk odjel.

 

Zato molim, može pomoć..pliz....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prepiši onaj dio ugovora u kojem se navode imena stranaka, stavi datum i mjesto sklapanja, naslov ANEKS UGOVORA O KUPOPRODAJI NEKRETNINE

čl.1 stranke sporazumno utvrđuju da su tada i tada sklopile ugovor o kupoprodaju nekretnine ovjeren od javnog bilježnika tog i tog ovjera brrj OV-...

ČL. 2.

tu napiši da se onaj članak taj i taj u kojem je krivo naveden kat mijenja i glasi : prepiši cijeli članak samo sad stavi pravi kat

čl. 3. ostale odredbe ugovora ostaju neizmjenjene.

 

potpisi stranaka, ovjera javnog bilježnika i to je to

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija