Jump to content

Zapisnik sa suđenja


mail

Preporučene objave

moguće je

ukoliko niste sami stranka postupka,potrebna vam je punomoć,podnesete zahtjev za uvid, izdavanje prepisa,kopije ,šta već želite ,tačno naznačenog dokumenta...i to je to.Zahtjev se podnosi postupajućem sudiji ako je spis "živ",a u ostalim slučajevima ovisno od prakse ,pravilnika suda ili šefu pisarne ili predsjedniku lično

uz to ide i uplate odredjene takse ali,moguće je

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 11 godina kasnije...
prije 1 sat, Metla23 je napisao:

Poštovani! 

Zanima me što ako ne znam broj spisa, mogu li u zahtjevu samo napisati ime i prezime osobe protiv koje se vodio postupak? I gdje predajem taj zahtjev? U pisarnu ili? Radi se o kaznenom postupku koji se vodio na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu protiv osobe koju sam poznavao.

Ime i prezime najčešće nije dovoljno, a i nećete moći dobiti informaciju ako se radi samo o osobi koju ste poznavali, po mom mišljenju, a niste u vezi s tim kaznenim postupkom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 51 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

Ime i prezime najčešće nije dovoljno, a i nećete moći dobiti informaciju ako se radi samo o osobi koju ste poznavali, po mom mišljenju, a niste u vezi s tim kaznenim postupkom.

Da, ja nisam stranka u postupku. Ali ne razmijem, zar ja kao građanin nemam pravo pročitati zapisnike sa suđenja tim više što je suđenje bilo otvoreno za javnost. Naime, radi se o tome da je ta osoba umrla za vrijeme suđenja i smatram da je ta osoba vrlo emocionalno doživljavala suđenje i da je to bilo uzrokom pogoršanja njegova zdravstvena stanja. Ja nisam mogao doći na suđenje u svojstvu publike, pa bih htio sada, ako je moguće, pročitati zapisnike i vidjeti što se na suđenju zapravo događalo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija