Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
zbunjena_

sto nakon 3 godine strucnog studija?

Preporučene objave

ovako, zadnja sam godina (treća) upravnog studija i studiram po bolonji...

svi spominju da se nakon zavrsetka studija, moze nastaviti skolovanje jos 2 godine ali ja nigdje ne mogu naci informacije o tome. Te bi dvije godine zapravo bile postdiplomski ili? zbunjena sam :-D

jos vise radi toga jer gdje god sam pogledala uvjete za postdiplomski, pise da se mora imati zavrsen pravni fakultet a ja nisam na pravu

:-?:-?

dal mi netko moze objasniti sto ja to tocno mogu upisati poslije 3godisnjeg strucnog studija upravnog prava??

hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

nakon stručnog studija nema dalje.

osim neke razlike ispita pa onad dalje.

nije soljenje pameti, ali nakon 3 god studiranja trebala bi biti spremna sama se snalaziti i biti samostalana, za to služi studij da te obrazuje, usmjeri ...

jesi li pročitala statut tvog fakulteta, pravilnik o studiranju, jesi li pitala u evidenciji studija, voditelja evidencijske službe....

vrijeme koje si potrošila na čekanje da ti netko servira odgovor je sasvim previše od onog koje je potrebno da to doznaš sama na matičnom fakultetu

kad je čovjek gladan nauči ga pecati, loviti ... ;-)

Podijeli ovu objavu

gle, nemaju svi srecu da studiraju u velegradu i da imaju normalne uvjete studiranja. Studiram u gradu gdje jos nista kako treba nije ustrojeno, gdje ja imam vise informacija od ljudi koji rade na veleučilištu... Žalosno, al istinito. I naravno da sam provjerila sve moguce izvore informacija, ne bih ovdje pisala da nisam.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this