Jump to content

kolika je kazna


anonimno

Preporučene objave

Bivsi suprug je udrio drugi auto na parkiralistu i otisao sa mjesta " nesrece", ali mu je netko zapisao broj reg. tablica.Kako je auto na moje ime zanima me da li ce i kazna biti na moje ime i da li cu imati kaznene bodove zbog toga. Nema povrijedjenih ljudi, samo matreijalna steta od 1300 kn, na drugom autu i da li cu ja to morato nadoknaditi i da li cu ja dobiti kaznene bodove s obzirom da nemam nista s tim.

 

Ako netko zna kolike su kazne i koliki su kazneni bodovi za takav prekrsaj za onoga koji to pocini.

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako netko zna kolike su kazne i koliki su kazneni bodovi za takav prekrsaj za onoga koji to pocini.

 

za napustanje mjesta nezgode min.1000kn, 3 mj. vozacke i 3 boda. placa onaj tko je upravljao vozilom.

za samu nezgodu, bit ce vjerojatno 43. 1 i 2 sto bi bilo 1000kn

ne znam da li osiguranja napustanje mjesta nezgode smatraju osnovom za regres.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bivsi suprug je ...!

 

Po ovome vi niste više u braku i tu činjenicu morate dokazati...jednako kao i kome je nakon razvoda pripalo vozilo i tko se njime služi...

Pričekajte da "nešto papirnato" stigne na vašu adresu, i kada vidite što ste dobili i što se od vas traži, tako i postupite..

Vrlo vjerovatno da će stići prekrš. nalog i/ili obrazac da navedete tko je toga dana na tom mjestu upravljao vozilom, pa lijepo kažete i dokumentirate to...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija