Jump to content

Nasljedstvo imovine


anonimno

Preporučene objave

Dobar dan svima,

moja majka je umrla i nije ostavila opruku. Imala je jednu kuču koja ce se prodati.

Ja sam njezin drugi sin. Prvog sina je ona prije pedeset godina, kada je bio godinu dana star,jjednom bogatom bračnom paru koji nisu mogli imati djecu, dala ,osvojiti. Oni su njega po zakonu osvojili i on od tada nosi njihovo ime i prezime.

Sada je on došao i traži jedan dio od nasljedstva. Moje pitanje: dali ima prvi sin pravo na nasljedstvo i koliko?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

vaš polubrat nema prava na nasljedstvo jer su njegovim posvojenjem ta prava prestala. on će nasljediti svoje posvojitelje.

je napisao:

Dobar dan svima,

moja majka je umrla i nije ostavila opruku. Imala je jednu kuču koja ce se prodati.

Ja sam njezin drugi sin. Prvog sina je ona prije pedeset godina, kada je bio godinu dana star,jjednom bogatom bračnom paru koji nisu mogli imati djecu, dala ,osvojiti. Oni su njega po zakonu osvojili i on od tada nosi njihovo ime i prezime.

Sada je on došao i traži jedan dio od nasljedstva. Moje pitanje: dali ima prvi sin pravo na nasljedstvo i koliko?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija