Jump to content
malena22

skripte na jednom mjestu...

Preporučene objave

samo da napomenem korisnike allinclusive skripte, u dijelu o EKLJP točka 45. podaci o protokolu 5 se zapravo odnose na protokol 4 (zabrana dužn.ropstva,sloboda kretanja...) te također protokol 4 nije zamijenjen protokolom 11 nego samo protokoli 2,3,5,8,9,10.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Poštovane kolege,

od mog prvog post-a prošlo je 10 dana, i osim što vidim nove zainteresirane kolege za nabavku skripti u mom slučaju nije bilo drugo pomaka :)

Ovim putem predlažem da se sami organiziramo i podijelimo gradivo među sobom kako bi svatko istražio, ažurirao i potvrdio usklađenost svog dijela, na koji način možemo složiti sav materijal u kratkom roku, ovisno naravno koliko bi nas bilo zainteresiranih.

Ja bih konkretno imala materijale od kojih bi mogli započeti ažuriranje.

Ukoliko ima zainteresiranih za ovaj prijedlog molim vas javite se izravno na mail

sanela.kucar@gmail.com

Lijepi pozdrav svima :)

Podijeli ovu objavu

ja sam zaaa!!!

Ažurirano

ja sam zaaa!!!

Poštovane kolege,

od mog prvog post-a prošlo je 10 dana, i osim što vidim nove zainteresirane kolege za nabavku skripti u mom slučaju nije bilo drugo pomaka :)

Ovim putem predlažem da se sami organiziramo i podijelimo gradivo među sobom kako bi svatko istražio, ažurirao i potvrdio usklađenost svog dijela, na koji način možemo složiti sav materijal u kratkom roku, ovisno naravno koliko bi nas bilo zainteresiranih.

Ja bih konkretno imala materijale od kojih bi mogli započeti ažuriranje.

Ukoliko ima zainteresiranih za ovaj prijedlog molim vas javite se izravno na mail

sanela.kucar@gmail.com

Lijepi pozdrav svima :)

ja sam zaaa!!!

Podijeli ovu objavu

pozdrav, ima li tko ažuriranu skriptu "all in".

Nije mi jasno kko ljudi prolaze pismeni kad nemaju šprancu presuda

Ažurirano

Katori, vidim da spomineš skriptu "all in", jel se još koristi i kakva je prolaznost s tom skriptom?

Uzelac i Josipovićka mi djeluju ko da traže više od toga.

Podijeli ovu objavu

Drage kolegice i kolege,

i ja sam u potrazi za ažuriranim skriptama za pravosudni. :)

budući da ih nigdje ne mogu naći već vidim da to funkcionira po sistemu da ih netko podijeli na mail, bila bi vam jako zahvalna kad bi mi netko poslao materijale za učenje.

Unaprijed od srca zahvaljujem,

mail adresa: ifka.80@gmail.com

Podijeli ovu objavu

Lijep pozdrav,

molila bi da mi netko pošalje skriptu i/ili pitanja za polaganje pravosudnog ispita na mail: natalija0358@gmail.com

Hvala

Uređeno od nabi

Podijeli ovu objavu

Molim vas pomoć, 

tko ima skriptu i pitanja za pravosudni da mi pošalje na mail: ivkaflo@gmail.com

ne mogu vam uopće reći koliko bi mi to značilo, ovo je jedini način na koji mogu doći do njih.

Hvala!

Podijeli ovu objavu

Također molim kolege i kolegice, ukoliko netko ima ažurirane skripte za pravosudni ispit da mi ih pošaljete na e-mail,  gomro66@gmail.com

Unaprijed Vam se zahvaljujem Goran.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad