Jump to content

automobil


anonimno

Preporučene objave

Bivsi suprug i ja ne zivimo godinu dana. Automobil je kupljen na uvoznicu moga oca, na ocevo ime, a mi smo isplacivali kredit.Kada je suprug otisao odvezao je automobil sa sobom. Sada je automobil isplacen. Da li mogu otici kod njega i uzeti automobil ili trebam to napraviti s policijom ? Imam li pravo na to s obzirom da ga je on vozio godinu dana od kako je otisao i napravio nekoliko prekrsaja i policija stalno dolazi kod mojih roditelja na vrata zbog njega ?

 

Molim pravni odgovor, ako itko zna .

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vaš otac može otići po automobil, vi ne. ako ne želi vratiti automobil, možete prijaviti krađu...ili blaže rečeno: otuđenje automobila i stvar je brzo riješena. vjerujem da će suprotna strana odmah vratiti što joj ne pripada...naravno, ako je sve kako ste rekli. no, ako druga strana ima sačuvane račune o ulaganju u taj automobil (eventualno) ili potpisanu punomoć od vašeg oca da koristi automobil, tada vas čeka mukotrpno natezanje, možda i po sudovima...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oprostite na pogresci.

 

Ja i bibsi suprug ne zivimo zajeno godinu dana !

 

A vama ako je do zabave nadjite si drustvance uz kavicu pa si lijepo popijte i malo nasalite, umjesto da trazite pogreske po postovima ( svatko moze pogrijesiti zar ne ? Zar ste vi nepogresivi ?!)

 

Ovdje se traze savjeti za probleme, pa ljudi ponekad i pogrijese u pisanju.

 

Postovanje gospodine pravopisni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija