Jump to content

Biti Don Qihot


fikus

Preporučene objave

Velika nas večina ovdje gdje se obračamo (Legalis) proživljava traume pravosudne (ne)učinkovitosti i nastojimo iznaći rješenja koja bi amortizirala sve one emotivne naboje koji svaki pojedinac nosi u sebi. Možda to nisu samo rješenja, već i životna iskustva koja se prezentiraju na ovim stranicama foruma! Ja se izuzetno zahvaljujem ovim putem (ma divno je to da ste mi dali tu priliku) da jedan dio mene ode u tekst ovih okvira sa visokom dozom tolerancije na emotivne istupe mnogih forumaša, tako i moje! Proživljavajući iskustva našeg pravnog sustava, neminovno dolazimo u poziciju da budemo i sami dobri pravnici, koji će se uspješno boriti za svoja prava (za prava svoje djece) i takvo iskustvo prenijeti, preko ovih medija, onom koji je tek na početku borbe. Užasno sam se naljutio na Gausilovu primjedbu (priznajem) da su mnogi (vjerojatno zbog mene op. fikus) iskusni pravnici napustili ovaj portal. Nisam baš uvidio da su to baš takvi maheri sa tako velikim iskustvom i sposobnosću, koji bi zaslužili pokoju suzicu zbog napuštanja ovog portala. Birokratskih ambrozija svuda oko nas, ali plinskih maski je premalo.

Pozdrav svima i velike pohvale na uredništvo Legalisa (bez obzira na moje grijehe)!

Fikus

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija