Jump to content

Zahvala!


fikus

Preporučene objave

Nisam siguran da li je to pametno, ali ipak se javljam da se prije svega zahvalim administratorima koji ipak drže do kulture ophođenja i komunikacije na ovom portalu. Nivo i viši standard komunikacije su nam itekako potrebni da se realiziraju pravna rješenja, pomogne ljudima u iznalaženju svih životnih situacija u koji smo se svi našli, što je i svrha Legalisa. Evo, pijem kavu, odmaram se prije sutrašnje ludnice na poslu i upravo mi pada na pamet da se osvrnem na one postove koji ne odgovaraju standardu minimuma kulture u ophođenju među ljudima (ma moram priznati da sam ponekad i ja takav, ali ljudi smo!). Međutim, ali ako se na ovim cijenjenim forumima, topicima pojavljuje fašizam ili segmenti najtežeg oblika nacionalizma, perverzije u obliku "demokracije seksualnih sloboda" (ma ja sam kao papagaj koji to već x puta ponavlja), onda je to katastrofa za ovaj medij, za ugled jednog pravnog portala i svi bi mi slobodoljubivi ljudi normalnog životnog stava i orjentacije trebali dignuti glavu i energično se boriti protiv takvih pojava! Geronimo je prototip čovjeka (da li čovjeka, pokazat će vrijeme?) koji nam na svaki način usađuje fašizam i šalje fašističke poruke neprimjerenog sadržaja sve u cilju da ovdje ovjekovječi svoj angažman u domovinskom ratu i da svi ovdje počnemo veličati i proučavati lik i djelo VELIKOG GERONIMA u krvavom pohodu na jedan narod od pojedinaca ozloglašenih ratnih zločinaca, sljedbenika ustaštva i njihovih ideologa, vjerojatno i od njega samog. I ja sam katolik, ali imam svoju glavu i ljubim svoga Boga na svoj način. Jadni mi Hrvati pored Boga koji spominje ili glorificira Geronimo113!

Zato SMRT FAŠIZMU-SLOBODA NARODU!

Seksualne slobode i slične perverzije koji se spominju i protežu na ovom portalu su apsolutno neprihvatljive i ježi mi se koža od ovakvih stavova. Crkva me uči normalnom ponašanju i ljubavi prema bližnjem, što je veličanstvena krščanska premisa ovog života. I zato, gade mi se pedofili, homoseksualci, lejzbejke - trebaju goriti u paklu za vjeke, vjekova - AMEN!

 

Evo toliko od mene, pa bih volio Moderatore da i ovo zaključaju!

Pozdrav,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Fikuse,

izgleda da tai nisi dobro razumio moje upozorenje. Ne samo da se odnosilo na Geronima (ili bilo koga tko se koristi njegovim korisnickim imenom i lozinkom, sasvim mi je svejedno), vec i na tebe i jos nekoliko osoba koje su sasvim promasile portal i forum svojim objvama.

 

Ako ne namjeravas prestati s polemiziranjem, prozivanjem i provociranjem korisnika svojim vidjenjem svijeta, a i oni tebe time takodjer, zakljucat cu i obrisati svaki iducu temu koja sluzi ze izbacivanje vasih fustracija i strahova od osoba druge vjere, spola, orijentacije, boje koze.... svega onog sto Ustav ove zemlje stiti.

 

Ugled ovog portala nije sigurno tvoja preokupacija, odgovornost za ugled snose ljudi koji rade na portalu pa mozes slobodno naci neki hobi i baviti se njime. Duboko vjerujem da kriteriji selekcije pred vratima pakla isto tako nisu tvoja nadleznost.

 

Niti fazizam a sigurno niti homofobija nece stanovati na Legalisu iako svatko ima pravo na svoj stav. Pravo na misljenje ne podrazumijeva i pravo na nametanje istoga ili vrijedjanje onih koji misle drugacije. A sto vi u slobodno vrjeme radite i kojem se bogu (ne)molite stvarno nije nasa briga. A niti zanimacija.

 

Ovo upozorenje vrijedi za SVE podforume i za SVE KORISNIKE, a nece nam biti pretesko, osim zakljucavanja, podijeliti i koji karton ili bann. Sad bi rasprave na relaciji fikus - geronimo, kaktus - ostatak svijeta i slicne, stvarno bilo dosta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija