Jump to content

17 god, posjedovanje 6,5 g marihuane


help

Preporučene objave

molim vas za bilo kakvu informaciju!

imam 17 godina.

desilo se sljedeće:

policija je zaustavila mene i prijatelja (i on je maloljetan) i pretresla nas (bez naloga ali nema veze) i kod mene su našli travu. odveli su nas u postaju gdje smo čekali roditelje itd. izvagali su 6.5 grama s time da su večinom bile sjemenke a trave je bilo manje od 2 grama sigurno. e sad, ovo mi je prvi takav eksces s policijom i sad me zanima što mogu očekivat u naredno vrijeme? tj. što mi se može desiti? s prijateljem je sve ok tj. protiv njega ne ide nikakav postupak. zanima me što se može samnom desiti. hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

btw to što su mi našli sam donio iz grčke s maturalnog putovanja... neznam da li i to nešto znači.? koliko če otprilike trebati vremena da se nešto počne dešavati s mojim slučajem? maloljetnički zatvor? isuse... kako to ide s obzirom da mi je školovanje u tijeku? ajme katastrofe...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

hehe istina. tocno to - gluposti. nadam se da ce sve proc u redu tj. sa najblazim sankcijama. istina je da mi je to otvorilo oci i zavalilo samarcinu ali to je covjeku potrebno da shvati. uci se na svojoj kozi... opravdanje ne postoji. hvala vam svima, javit cu kakav bude ishod situacije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija