Jump to content

Maceha


anonimno

Preporučene objave

Ja sam maceha i bivsa zena mog muza ne da da vidim njihovo. Izmislila je neke razloge koji su prazne, uglavnom je ljubomorna na mene. Da li ja imam pravo je suditi da vidim to dijete sa mojom muzom i mojom djecom ili me ne stiti sud jer nije moje dijete? Ja i on smo imali jako dobar odnos prije nego sto je ona to skuzila i postala ljubomorna i zbog toga zapravo ga nesmijem vidjeti. Upomoc!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...

Na žalost, samostalno ne možete tužiti i tražiti da viđate dijete! No, vaš suprug može zahtijevati da se izmijeni odluka o povjeravanju djeteta, te da mu se dozvoli da više viđa dijete /u pravilu očevi i uspiju u tome/, a njegova bivša supruga ne može zabraniti da je dijete u vašem stanu, zajedno s vama.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U potpunosti suosjećam s Vama i smatram da bi i maćehe trebale imati nekakva prava kao i obveze.Ja sam i sama maćeha i obožavam dijete moga muža kao i ono mene. Jako puno vremena provodimo zajedno(skoro svaku večer spava kod nas) i ne znam kako bih bez njega kada bi se mom mužu nedaj bože nešto dogodilo, a ja više ne bih imala pravo viđati djete. Pa to djete jednako odrasta i uz mene kao i uz oca i majku. Jednom smo mali i ja pričali nešto oko te teme i on je izjavio - ja nikada ne bih prestao dolaziti kod tebe!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija