Jump to content

Primjer Sporazumnog otkaza Ugovora o radu


aa

Preporučene objave

Pozdrav svima,

molim nekoga za šprancu/savjet za pisanje Sporazumnog otkaza.

Radim kod sadašnjeg poslodavca (prijavljeno) od 01.06 ove godine, dakle manje od 6 mjeseci.

Ugovor koji sam potpisala je onaj obični iz NN, na neodređeno vrijeme. Po njemu otkazni rok iznosi 30 dana u slučaju otkaza i poslodavca i mene, jednako. U zakonu o radu stoji da je u slučaju rada kraćeg od čini mi se godinu dana, maksimalno trajanje otkaznog roka 15 dana. Da li to vrijedi i obzirom na to što u mom ugovoru o radu stoji 30 dana?

E, da: ovo mi je prvi posao. Mala je firma i imali smo kolektivni godišnji, iako ga ja nisam trebala ni imati jer nisam radila 6 mjeseci neprekidno. Kako onda s pisanjem godišnjeg za eventualni novi posao? Da li da tražim potvrdu o tome da nisam imala godišnji iako sam ga imala, ili?

Zbunjola :-o

 

Hvala na odgovorima. Prilično mi je hitno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1) nema šprance za sporazumni otkaz ugovora o radu, radi se o običnom "dopisu", vrlo jednostavnoj poslovnoj korespodenciji

2) ukoliko se radni odnos prekine sporazumom, tada se ne moraš ni informirati ni opterećivati otkaznim rokovima

3) potvrdu o iskorištenom godišnjem odmoru izdaje poslodavac

 

BTW:

 

Radim kod sadašnjeg poslodavca (prijavljeno)

 

Čemu ovo? Inače radiš neprijavljeno?

 

Da li da tražim potvrdu o tome da nisam imala godišnji iako sam ga imala, ili?

 

Ne, nemoj tražiti potvrdu da nisi imala godišnji odmor iako si ga imala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala.

 

@2) nisam koza da se ne informiram. ako se maltretiranje tj onemogućavanje mene u obavljanju posla nastavi i tijekom otkaznog roka, htjedoh znati što mi je činiti.

 

Čemu ovo? Inače radiš neprijavljeno?

 

mjesec i pol sam radila "probno" dakle bez prijave, iako je dogovor bio mjesec dana "da vidimo".

bavim se ...hmmm... kreativnim poslom pa mi dopisi (pa čak nii "obična" poslovna korespondencija) nisu jača strana. dakle, ono što sam molila je bilo nešto slično ovome (tako sam si zamislila):

"Sporazumni prekid ugovora o radu

Temeljem članka /blabla/ ugovora o radu sklopljenog /datuma/, ovime se utvrđuje prekid navedenog ugovora. Otkazni rok iznosi 30 dana i teče od 07.11.2007 do zaključno /datum/. "

 

--eto, to je moj domet, a mislih da netko ima savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sporazum o prestanku ugovora o radu mora biti u pisanom obliku, ni manje ni više, i nije se potrebno pozivati na nikakve članke zakona. Bitno je da se radnik i poslodavac dogovore i da to stave na papir. U tom se slučaju otkazni rok ne navodi, jerbo nitko nikome ništa ne otkazuje, radi se o dogovoru.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Tražila si savjet, dobila ga, mukte, odmah. Nisi ni stigla pročitati post u kojem ti piše sve što te god interesira, a sad eto prozivaš ovdje moju malenkost što sam našao toliko vremena ti odgovorim, i još širiš temu na nekakve probleme sa vraćanjem dokumenata?????

 

Ideš lijepo u odvjetnički ured, plati 400 kn za konzultacije pa još 400 kn za dvije rečenice tiskanice tipa sporazumnog raskida radnog odnosa, pa onda budeš zadovoljna s odgovorom, i tiskanicom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija