Jump to content

Ludilo!


dsemovca

Preporučene objave

Osobno (nepopularno) mislim da je potrebna smrtna kazna. Ako osoba ne poštuje tuđe živote onda niti sam ne zaslužuje život. Tko ubije oca, brata, djecu.....taj ne zaslužuje ništa !!!! To nije niti ljudsko biće, jer šta je to ljudsko u njemu ???? Ujedno bi se i drugi zamislili dali nekoga ubiti ili ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ane je napisao:

Kazimir je napisao:

Ja sam za doživotni rad.

 

Ja sam za dozivotno sjeckanje na vrlo sitne komade. Onak ko za saft.

 

Tja... to mi je jos nekako ko nagrada. Hm... smislit cu nesto bolje!!!

 

Svodi se na moje, da je uvođenje smrtne kazne u ovoj zemlji i u zemljama EU-a prijeko potrebno. Guillotina na Versajskom trgu bi opet mogla oživiti na sreću svih nas od ovakvih zlikovaca! Živjela smrtna kazna!

I nas porezne obveznike bi se trebalo pitati, da li je u redu da ovakvi kriminalci budu na naš teret! 40 godina bi ga trebalo hraniti i oblačiti-UŽAS!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svodi se ipak na to da ti ne citas bas najbolje.

 

Niti si kome podario zivot, pa ne vidim zasto bi ga imao pravo i uzimati. Time se ne bi puno razlikovao od ostalih ubojica.

 

I jako zanimljivo, osoba koja je otisla iz zemlje u ratu jer je rat "besmisleno ubijanje" sad bi nekoga ubila. Bas zgodno razmisljanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija