Jump to content

Baza podataka o počiniteljima protuzakonitog i protuprirodnog bluda


bigfoot

Preporučene objave

...hvala bogu, još uvijek ne postoji. Naime, zemlje u kojima je dotično djelo kažnjivo, još uvijek nisu podlegle orkestriranoj histeričnoj kampanji homofoba i nisu uvele ovu neljudsku i nakaznu mjeru prema počiniteljima kaznenih djela s

" nepotpunim, nerazvijenim i poremećenim spolnim identitetom".......

 

 

PS...nije njima stalo do naše djece koliko meni do lanjskog snijega...Sve je to niski, niski manevar kojim žele priskrbiti još više društvene moči, uvesti još čvršči feministički teror, zamagliti još više uzroke populacijskog nazadovanja i držati cijeli jedan spol diskriminiranim i etiketiranim....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zabraniti svake javne manifestacije, povorke, proteste koje ugrožavaju bilo kakav oblik normalnog načina života i populariziraju nakaradnu, nadasve gadljivu, neprirodnu seksualnu orjentaciju. Donijeti rigorozne mjere (poput gradonačelnika u Moskvi) koji bi sankcionirale bilo kakva okupljanja ovih monstruma koji se kriju iza oblandi demokratskih prava seksualne orjentacije i javno (koje li strahote!) tražeći svoja prava i prava da čuvaju tuđu djecu! Adolf Himmler je to rješavao plinskim komorama, a kako ćemo mi taj problem riješiti? Opet čini mi se demokratskim zanovjetanjem???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tvoja logika i razmišljanje na tragu je razmišljanja sudionika stručne rasprave koju je u povodu Međunarodnoga dana prevencije zlostavljanje djece organizirala pravobraniteljica za djecu Mila Jelavić. .......

 

Naime, ja sam bio ironičan. ...dok ta interesna skupina kroji politiku prema socijalnim problemima, forsira pravnu zaštitu osoba s očitim psihološkim problemima ( onih koji zbog unutrašnjih motiva izazivaju raspad obitelji, lažno optužuju za nepostojeće tzv. obiteljsko nasilje ) i s druge strane

uvodi diskriminaciju i javni teror, te pravnu neobjektivnost u provođenju Obiteljskog zakona rast će broj najteže zlostavljane djece ..........djece iz razdvojenih obitelji, djece koja odrastaju bez oca, djece koja su emocionalno i psihološki osakačena...djece koja će jednog dana postati ovisnici, nasilnici, rasturači obitelji, samoubojice i opčenito nesretne osobe za cijeli život...

( nije fraza, nego rezultat znanstvenih istraživanja )

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija