Jump to content

stambena stedionica


spock

Preporučene objave

Pozdrav,

 

prije 5. godina prilikom potpisivanja ugovora o stambenoj stenji u ugovoru je stajalo da nema naplate naknade za vodjenje racuna.

 

Sada nakon isteka (naravno) ugovora tvrde da su oni promijenili u medjuvremenu opce uvjete poslovanja i da se sada to naplacuje.

 

Naravno da me nisu obavijestili o tome i naravno da im nisam niti dao pristanak za izmjenu toga pa se sada pitam jel netko drugi vec imao takav slucaj i dali netko ima dobar savjet za mene.

 

Slicna stvar je i za ulaznu naknadu od 105 Eura koju mi takodjer odbijaju vratiti iako je bilo dogovoreno drugacije.

 

RZ

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 5 godina kasnije...

Slucajno nabasah na svoju staru temu...staru 6g. hehe...

 

Uglavnom, pismena žalba je naravno odbijena pravdanjem da su se njihovi opći uvjeti promijenili i da sam ja trebao sam pratiti obavijesti 'na mjestima na kojima se potpisuju ugovori' i tako biti upoznat sa novim sadržajem općih uvjeta. Pošto u wuestenrotu nema šanse da pričate sa nekim 'bitnim' na telefon već samo sa studenticama na besplatnom telefonu nisam imao niti priliku nekome reći kako su naša tri ugovora bila potpisana u mojoj dnevnoj sobi a tamo nisam vidio nikakvu obavijest o nekim promjenama....

 

Znači oni su raspolagali sa cca 15000eura naših novaca a pričati nemožeš sa nikim, toliko o njihovoj poslovnosti.

 

Čuvajte ih se jer fakat rade ono šta hoće i to još kako hoće, a u slučaju problema možete jedino pisati žalbe i pričati sa studenticama.

 

ŠTO DALJE OD TIH LOPOVA

 

Pozdrav,

RZ

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 10 mjeseci kasnije...

HITNO:Molim Vas za savjet.Ja sam pozvana na razgovor za posao financijskog savjetnika u stambenoj štedionici,ali neznam šta da radim.Svuda samo čitam kritike,pa ozbiljno razmišljam ne ići na razgovor.Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija