Jump to content

Jednokratna pomoć Zaklada branitelja


poki

Preporučene objave

Ma ja Meti više ništa ne vjerujem u Meti su prije godinu dana rekli da će se isplatiti dividenda braniteljima ali do danas ništa, znači jedna velika laž, laž, OD OBEČANJA NITKO KUĆU RASKUĆIO NIJE

Zanima me ako je netko dobio neka napiše i neka objasni materijalnu situaciju u obitelji

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav kolega evo matrijalne sitacije mirovina 6a. 2700kn, supruga nezaposlena,dvoje djece, jedno fakultet a drugo 1.srednja škola.

Kolega to je u kratkim crtama, dobio 2000kn od ministarstva. Uz dosta vozanja za papire i javnog bilježnika potrošio oko petsto kuna i dobio tu sumu i to ti je to :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 godina kasnije...

Ove godine u 9 mj?

 

Nekako sam skeptičan da vam je u tom slučaju zahtjev razmatran u 10 mj jer svi na odg i isplatu čekaju cca 10-15 mj..ako je zatjev predan prošle godine ili slučajno i zahtjev predan ove uzet u razmatranje, piše da su od 02.11 počele pripemne radnje za slanje odgovora kao i pripreme za isplatu. Koliko će još proći vremena do odgovora i isplate, to samo oni znaju. Sami iznosi su se kretali oko 2000 za teško materijalno stanje, a za isto + ozbiljnije oboljenje i lijećenje oko 3500 kn. Tako je bar bilo. Nažalost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ove godine u 9 mj?

 

Nekako sam skeptičan da vam je u tom slučaju zahtjev razmatran u 10 mj jer svi na odg i isplatu čekaju cca 10-15 mj..ako je zatjev predan prošle godine ili slučajno i zahtjev predan ove uzet u razmatranje, piše da su od 02.11 počele pripemne radnje za slanje odgovora kao i pripreme za isplatu. Koliko će još proći vremena do odgovora i isplate, to samo oni znaju. Sami iznosi su se kretali oko 2000 za teško materijalno stanje, a za isto + ozbiljnije oboljenje i lijećenje oko 3500 kn. Tako je bar bilo. Nažalost.

 

 

Ja sam poslao Zahtijev tijekom srpnja poradi ozbiljnog, malignog, oboljenja i liječenja, još mi ništa nije stiglo, nikakav konkretni odgovor...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija