Jump to content

apartman - problem


anonimno

Preporučene objave

Help, frka mi je!

U fazi sam kupnje apartmana na moru. Neiskusni i jadni naletjeli smo čini se na "poduzetnika" od kalibra. Zgrada ima 10 app, u građevnoj dozvoli zove se "stambeno-poslovni objekt" iako u stvarnosti postoje samo app. Gazda tvrdi da su svi papiri Ok, mi vidjeli građevnu, etažni elaborat i izvadak iz gruntovnice.Uporabna ne postoji, a sad je očito da ju ne misli ni zatražiti.Mi dali kaparu i sastavili izjavu kod JB.Tu je već nastao prvi problem jer se u izjavi priznaje primitak manjeg iznosa od predanog, te stvarni iznos preostalog duga.Ovo nam nije bilo po volji, ali eto...sad treba sklopiti ugovor i dati ostatak love. Da se ipak nekako osiguramo zatražili smo da se u ugovor stavi odredba da je građevina u skladu s dozvolom.Gazda ne pristaje i mi smo sad totalno u...Što da radimo?Praktički smo ucjenjeni.Napominjem da su svi drugi app prodani na isti način i navodno samo mi radimo problem(iako je naš app jedan od najmanjih). Iz svega proizlazi da se može dobiti vl. list, ali to ipak ne znači da zgrada neće biti srušena.

Ili je ovo kod nas na moru normalno?

Pliz, dajte neki odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija