Jump to content

biteljsko pravo


anonimno

Preporučene objave

Trebam super mudrijase da mi pomognu

Kako stati na kraj ucestalimzvanjem policije zbog nasilja u braku

na najmanje povisenje glasa te isto pretvoriti u viku

i maltretiranje

imam presudu u kojoj je rjesenje doneseno ,,priklanjanjem vjere,, supruzi dakle ja sam izvukao kraci kraj

nakon toga dobila je krila i svako malo zove policiju

i imam u pricuvi dva poziva za sucu za prekrsaje

slijedi mi valjda totalno osiromasenje sljedom placanja kazni

ili da se sam maknem il ce mi izreci mjeru udaljavanj,,sto joj je vjerojatno cilj

..nismo rastavljeni jer ne zeli potpisati razvod

a da se makbnem nemam love,pored svoje vlastite kuce ni ne zelim nigdje ici a za sprovodjenje etaznog vlasnistva opet se nema love

i kaj sad??Obiteljsko pravo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao pravnik sa iskustvom i supruga sa bračnim iskustvom savjetujem slijedeće: Odvedite svoju ženu na najviši vrh - brdo u okolici vašeg prebivališta ili se naprosto popenjite zajedno na krvo kuće i povičite da ste na vrhu svijeta. Zatim je upitajte gdje je ona. Ako ona nije s vama na vrhu pošaljite je onda da se sunovrati u njene nutarnje ponore i mirno je ispratite pogledom. Nijedan pravnik, suda, policjaca nije riješio porblem nedostatka ljubavi i razumijevanja. No, možda ljubavi još i ima, pročačkajte malo po žari na ognjištu. Eto. Iskreno i bez ironije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..brak je danas vrhunac ženskog narcizma, a vjenčanje njegova svetkovina....

 

s obzirom da ti i pravnici daju savjete iz ženskih "ljubića" moraš biti svjestan da ne možeš puno učiniti.....

 

OZ i ZZON su dobri zakoni...ali se u Hrvatskoj provode loše i diskriminatorski prema muškarcima....za sada ti nema pomoći ...TI SI U ŠKRIPCU...kao i masa njih....

 

Kihanovićev postuupak ti ne preporučujem, ako imaš djecu ...to je drugo najgore rješenje....

 

Prvo najgore rješenje je da se razvedeš, da (takva, manipulatorica i neiskrena ) žena dobije skrb o djeci, a da ti ostaneš emocionalno i materijalno uništen (kao i masa njih)....i da ne znaš gdje ti je glava, a gdje ti je guzica (da se izrazim tvojim rječnikom)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija