Jump to content

Molim pomoć


PIXY

Preporučene objave

Naime, ovakvo je moje stanje.

Završio sam višu 2 god po starome sustavu menadžment u turizmu i stekao zvanje ing. u turizmu.

Na faksu su mi rekli da nemogu dalje na 3 godinu sa razlikom predmeta nego da moram nesto slično upisat od prve godine.

Pa tako i jesam, poslovnu ekonomiju smjer turizam.

Samo sada kad sam im sve lijepo platio neče mi ni priznat već položene opće ispite kao sto su matematika, statistika i talijanski.

A izvršio sam uvid u programe rada i moji ispiti su bili čak i teži od sadašnjih i imali više nego dovoljno gradiva sto oni sad rade.

 

Što mi je činiti?

 

Kazu da oni na Sveučilištu ne priznaju ispite sa stručnih studija?

 

Ima li mi spasa za te ispite i kome se mogu eventualno žaliti?

 

Hvala ljudi, stvarno mi treba pomoć nemam koga pitat više....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda je najbolje da se obratiš profesorima koji predaju te predmete. Pitaj ih mogu li ti priznati ispite. Ali, to ovisi od njihove dobre volje.

Moja sestrična se prebacivala iz Zg u Os na isti faks (pravo) i nisu joj htjeli priznati ispite iako ih je polagala po istoj literaturi. Otišla pitati profesore da joj priznaju, i oni joj samo upisali ocjenu. A ovi u referadi nisu htjeli.

Ma to ti je politika kad se prebacuješ. Dok ne platiš obećavaju ti sve moguće, a kad dobiju novce, druga priča.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija