Jump to content

..osobne potrebe?


s2pid

Preporučene objave

..zanima me sto su osobne potrebe i kada prestaje granica osobnih potreba?.. ..citajuci postove naletio sam na nekog decka koji je "pao" s 30g hasisa i optrecen je za dilanje, davanje droge na uzivanje ili nesto u tom stilu.. ..zar nikome nije jasno da 50g marihuane moze popusiti u jednu noc, tj. hasisa, nebitno.. ..bitno je da za potrosit 50g heroina u jednu noc treba pol sela.. ..heroin ok to mi je jasno, ali ako netko posjeduje 100g marihuane ili hasisa sto ga to odmah automatikom cini dilerom?.. ..cista logika govori da ako uzmete vecu kolicinu necega dobijete i veci popust, to je prvo pravilo trgovine opcenito..

..ljudi ne shvacaju razliku..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..nekad sam bio turcin sad sam perspektivni sportas, no nebitno.. ..jednom prigodom je i kirin rekao da nikad nitko nie u zatvor isao radi jednog jointa ili jedne stabljike, pa sta on misli da se od jedne stabljike dobije gram?.. ..takve neke stvari mi nemaju logike.. ..zasto bi netko svaki dan kupovao gram i riskirao muriju kad moze odjednom uzet 50 i miran je mjesec dana, o tome se radi..

..zasto to nebi proslo kad je istina i barem ima smisla za razliku od negiranja i odvjetnika i cuda, nie mi jasno?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

haha,to sve stoji... i ja (kao povremeni konzument trave) ti vjerujem,ali policija takve spike ne #### pol posto...

jer po toj logici onaj lik kaj je pao sa 9.5 kila kokaina moze reci "ma ja puni smrcem pa sam si uzeo zalihu..." :-D

naravno da 50g trave i 10 kila koke nije isto,ali u ocima policije je diler - diler... i dobijes 3 godine,a mozda si stvarno uzeo 50-ticu za sebe...

####ga,glupi i nelogicni zakon...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..hehe, ne zelim izazivat wraga ali ja se nadam, iskreno sam duboko uvjeren da bi me gospodja sutkinja sigurno razumijela, na kraju krajeva i ona je samo necija mama, a ja sam dobar s mamama, hehe.. ..ne zelim da zvuci seksisticki i ukoliko sam nego povrjedio duboko se ispricavam..

..eto da se i ja ogradim za slucaj da neko potegne........tuzbu, ali znam ful dobar forum sa pravnim savjetima, ali nebih htio reklamirat, nije sukladno propisima, hehe..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije uopce bitno da li je nesto za osobne potrebe ili za potrebe krave, ovaca ili drugih osoba. Zabranjene droge su zabranjene i kazneni zakon je tu jasan.

Jedino drzavno odvjtnistvo i sud odredjuju da li je neka kolicina toliko mala da se radi o beznacajnom djelu.

Ipak i tu je praksa svakojaka. Npr. Zupanijskiosud u Dubrovniku smatra da je i 3 grama marihuane pomjesane s duhanom beznacjano djelo.

Zupanijski sud u Splitu smatra da je i 1 gram djelo.

Vrhovni sud smatra da su 2,2, grama kazneno djelo

(govorim o tocnim primjerima iz presuda)

 

Ono sto je rekao Kirin i nije nas potpuno tocno. Znam momka koji je dobio 8 mjeseci zatvora zbog posjedovanja marihuane (Zupanijski sud u Dubrovniku preinacio presudu Opcinskog suda koja je bila uvjetna , bez obzira sto je svaki put bila manja kolicina)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..bitno je bitno, itekako, bitno je sve sto im kazes i kako im kazes, ja znam i decka kojemu je poderana prijava pa di je tu zakon i pravda?.. ..veze su jace od zakona.. ..meni se cini da je itekako bitno dali je za osobne potrebe ili za daljnju preprodaju, razlika je ogromna, unistavas samo sebe, prodajom i druge..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija