Jump to content

Molio bih za savjet!


Mihael101

Preporučene objave

19.4.2006. zustavili su me zbog prekoracenja brzine te predali kaznu od 500kn + sudski troskovi. U roku od 8 dana sam ulozio prigovor na zalbu te istoga predao u policijsku upravu. Sve do danas nisam dobio nikakvu obavijest. A jutros me docekao zuti papiric preporucene posiljke kojega moram podignuti. Kako nista drugo ne ocekujem pretpostavljam da je to pismo poziv na sud. Sada me zanima sto se događa ako ja to pismo ne preuzmem i koje mogucnosti imam kako bih uspio odugovlaciti to jos 2 mjeseca. Unaprijed hvala na konstruktivnim odgovorima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pismo je preporučeno s povratnicom. Ne znam da li da to podignem ili ne. Koliko puta sud salje bez da se pismo primi? Mogu li dva puta ne podignuti pismo i jos jednom pravdati odsutsvo? Policija me privede sudu? :-D ? Ne znam, ako imate kakav konstruktivni savjet dobro bi mi dosao posto sam prvi put u ovakvoj situaciji.]

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

horheo je napisao:

nnemoj podizat ništa, nego pusti da protekne dva mjeseca i to će otići u zastaru, tako se to radi.pozz

 

:-?:-?:-? Dva mjeseca :-?:-?:-?

Malo si se zajebunio ;-)

Uzgred, meni je na staru adresu došao četiri puta poziv sa povratnicom, stara nije preuzimala od poštara, dok sud nije skužio da ja na toj adresi ne živim već tri godine, pa poslali pandura iz moje općine sa nalogom iz stare općine da utvrdi sadašnju adresu. Ja mu dao staru iskaznicu koja je još bila važeća, jer sam s par dana prije prijavio na najnovijoj adresi i naravno dobio novu iskaznicu :-D

Elem, na ovu staru stigao poziv, ali ga, naravno, ni sad nisam podigao, jer, pogađate... najnovija iskaznica nije na tu adresu i ne mogu dignuti poziv zbog druge adrese

:skakuce:

Prekršaj je iz predprošle godine i ostaje mi još devet mjeseci muljanja a da još nisam ni prismrdio sudu :seks:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala brum na isprici , prvo ispeci pa reci , napadaš bez osnove i onda ispadneš : sam zaključi kakav.

Mihaelu - pa nema tu nekog pravila koliko im treba , ali koliko ja znam nikad nisam dobio 2 poziva za isti predmet unutar 3 mjeseca. Neće ti ponovo slat poziv , jer je još mjesec dana ostal do 4 mj. i mislim da te neće više zvat

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija