Jump to content

Revizija! Molim pomoć!!!


marschelle

Preporučene objave

Dobila sam zadatak na fakultetu, da napišem obrazac revizije, prepisala sam obrazac iz jedne knjige, no ne znam nadopuniti praznine...može li mi netko pomoći???

:mase1:

 

Evo teksta:

 

REVIZIJA TUŽENIKA

VRHOVNOM SUDU REPUBLIKE HRVATSKE

 

 

Protiv presude Županijskog suda u Sisku

br._________od________godine

 

Prvostupanjskom presudom Općinskog suda u Sisku od br._________od____godine prihvaćen je tužbeni zahtjev i tuženiku je naloženo da tužitelju plati od____do_____godine mjesečnu rentu s naslova izgubljene zarade izvan radnog odnosa iznos od______kn,a od __godine da plaće s naslova tuđe pomoći i njege, izgubljene zarade izvan radnog odnosa mjesečnu rentu i njegu, izgubljene zarade izvan radnog odnosa mjesečnu rentu koja za prosinac_______godine iznosi ukupno_______kn, za siječanj_____god_____kn, ua veljaču___god______kn, za ožujak_god____kn, a od ____godine pa ubuduće mjesečnu rentu u ukupnom iznosu od _______kn sve sa pripadajućom zateznom kamatom od dospjeća svakog pojedinog obroka (do 15.-tog u mjesecu) pa do isplate, te naknaditi parnični trošak tužitelju u iznosu od ______kn.

 

 

dalje se tekst revizije nstavlja....

 

MOLIM ZA POMOĆ! HITNO JE! HVALA ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija