Jump to content

off topic


whitedd

Preporučene objave

Možda je bio hrabriji od puno više njih koji su došli iz minhen i harkanj divizije zato o prošlosti netreba puno raspravljat,nego treba gledat u naprijed ,da nebi ovi iz harkanj i minhen divizije imali veče mirovine nego oni što su ih zaslužili,a o mrtvima nebih raspravljao a kamoli ih ismijavao,nisam tako odgojen,svaka čast njemu un je 41.g imao svoja uvjerenja a ja sam 91.g imao svoja 50.g je velika razlika za bilo o kakvim uvjerenjima raspravljat a kamoli nekog ismijavat. whitedd tebi svaka čast ti imaš svoje mišljenje o nekim stvarima a ja svoje,da nebi mislio da sam u duši komunjara .pradjed mi je ubijen u partizanskom logoru u valpovu,djed bio u ono poznatom četvororedu,7g lepoglave ,1957.g.milicija ga zatepla sa autom osto bez noge nikom ništa .Ja uvijek govorim i svome djetetu nemoj se nikom ismijavat ili se sa njim sprdat nikad neznaš šta te čeka i kako češ završit,neznam koliko godina imaš nekad si ozbiljan ,a nekad si djete zato ponekad pamet u glavu,i ja znam zasrat nism ni ja svetac ,ali kod HRVATA volim jednu stvar a to je humanost,a to se nije steklo u ovih 17.g postojanja Države.............. :propovjeda:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

opet sam neshvacen....

zasto polititiras ???...

meni nije namjera politizirati sa ovom slikom...

stavljena je jer mi je njegov oblik glave...ušiju...i sve smijesno...

nikakve veze sa pripadnoscu...hrabroscu...partizanima...ustašama...ni s cim ...

 

cisto mi je slika ...tj.on...smijesan...

ali kod HRVATA volim jednu stvar a to je humanost,a to se nije steklo u ovih 17.g postojanja Države..............

ocigledno smo se i smijat zaboravili...ili...ma nema veze...ja,opet neshvacen...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija