Jump to content

placanje unatrag 5 godina nakon potpisanog ugovora


needhelp

Preporučene objave

Poštovani

 

MOLIM VAS ZA POMOC OVO PISMO JE ANONIMNO IZ RAZLOGA STO NEZNAM VISE KOME VJEROVATI KOME SE OBRATITI A ZNAM DA SAM ZRTVA LEGALNOG REKETARENJA

 

Par pitanja vezano za ZAMP kolike su njihove ovlasti i dali je to moguce !!!!

 

 

1.dali sam duzan potpisati ugovor koji je financijski neprhvatljiv ( cca 2 miliona kuna za klub ) ?

 

1a. Dali sam duzan potpisati ugovor unazad 5 godina i time preuzeti dugovanje koje mi je propisano po slobodnoj procjeni ZAMPA bez objasnjenja?

 

2.nakon kojeg vremena nastupa zastara ukoliko nije ugovor potpisan i nije izvrsena naplata?

 

3.dali obracun koji dobivam od ZAMPA vrijedi kao RACUN ?

 

4.dali moram potpisati ugovor retroaktivno dakle unazad 5 godina da bi dobio

dozvolu za rad tj za koristenje muzike iako je ugovor i dalje financijski neprihvatljiv ?

 

5.dali je moguce da ZAMP odbija pokazati prema kojim kriterijima kategoriziraju ugostiteljski objekt / objekt iste velicine i radnog vremema placa 20 puta manje od nas?

 

6.dali zamp moze zatvoriti ugostiteljski objet na temelju rada bez dozvole za produciranje glazbe ?

 

7.kome da se obratim kada ZAMP nezeli razgovarati o problemu i ponasa se kao da je vlast tj ukoliko ne potpisem ugovor necu dobiti dozvolu za reproduciranje glazbe i prijete mi zatvaranjem lokala tj pecacenjem muzickih aparata!!!???

 

MOLIM VAS ZA POMOC OVO PISMO JE ANONIMNO IZ RAZLOGA STO NEZNAM VISE KOME VJEROVATI KOME SE OBRATITI A ZNAM DA SAM ZRTVA LEGALNOG REKETARENJA

 

ISTOVREMENO PREMA SVOJIM MOGUCNOSTIMA UPLACUJEM IZNOSE PREMA PRODANIM KARTAMA A DO SADA UPLACEN IZNOS JE 100.000,00 KN + 20.000,00 KN PLACENIH KAZNI

 

HVALA

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija