Jump to content

zviždač


Ajam

Preporučene objave

Kolegica i ja dobile smo poslovno uvjetovani otkaz (nakon 27 godina radnog staža) zbog učinkovitosti, transparentnosti i ekonomske opravdanosti ( računovodstvo) sada to radi knjigovodstveni servis. Ustanova dobro posluje i ima 14 zaposlenih. Ravnateljicu (politički podobna) smo prijavile zbog kriminala , zlouporabe položaja i ovlasti i pod hitno su se naša radna mjesta brisala a mi na ulicu - nismo uspjele završiti Završni račun. Radi se o ustanovi soc. skrbi u žup. vlasništvu. Sad je pod istragom. Tužile smo ustanovu. Sad se trebaju održati glavne rasprave. Što mislite kako ćemo proći?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...

Ne znam možda si u međuvremenu uspostavio kontakt, ali sumnjam ...

 

Prije svega sam naziv "zviždača" je pogrdan, asocira na dokonu osobu koja je zabavlja zviždeči ...

 

Vjerojatno si i do sada iskustio da se teško boriti protiv vjetrenjača, sam si, a sustav je korumpiran, policija i pravosuđe je na strani onih koji imaju ...

 

apeliraju, iščuđavaju se, kako su Hrvati pasivan narod, apatičan, jamraju u svom dnevnom boravku, neorganizirani su i nesolidarizirani ...

 

ima i u tome istine, ali iscrpljeni preživljavanjima i činjenicom da je kriminal zaštićen, štoviše u samoj vlasti, politici, nemoćni smo ...

 

no, ima nas moralnih i hrabrih i nazovi Uskok ...

 

vrijeme je slobode govora, piši svoja iskustva, zapažanja, mišljenja, tvoje je pravo, štoviše dužnost upozoravati ...

 

 

piši po svim mogućim stranicama, instancama ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija