Jump to content

Par glupih pitanja...


anonimno

Preporučene objave

...prvo, bog svima!

 

Kao i većina ljudi ovdje, malo sam popia, pa me malo zaustavilo, pa dalje znate..

Vozačku mi je na licu mjesta privremeno uzelo na tri dana, te su mi dali nalog za preuzimanje iste. Također kažu da se mogu žaliti u roku od tri dana. Da li da se na ovo uopće žalim, ili da jednostavno preuzmem vozačku?

Što se dogodi nakon preuzimanja? Čekam sudski poziv na kućnu adresu, pa na njega uputim prigovor?

 

Inače, kaznu mislim platiti, ali trebam kupiti malo vremena. Koliko obično prođe vremena do konačne odluke?

 

Puno upitnika, znam, unaprijed hvala svim strpljivim osobama!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema smisla žaliti se na privremeno oduzimanje, ta tri dana se uračunavaju u zm zabrane upravljanja vozilom, ali to i nije toliko relevantno (o tome ni ne mogu konkretno jer ne znam o kojoj se količini alkohola radilo). Kad postupak dođe na sud, u spisi se nalaze svi potrebni podaci, izvršenje novčane kazne u prvih šest mjeseci se pokušava postići preko uplatnice i vaše dobre volje, u referadi izvršenja možete se dogovoriti i o plaćanje na rate, nakon toga ide na prisilno izvršenje u poreznu upravu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija