Jump to content

apn mi želi oduzeti pravo na stambeno zbrinjavanje


ivanaaa

Preporučene objave

molim pomoć

 

doselila sam se sa majkom u knin u 12 mjesecu 1995 godine,

uredno smo živile u kninu ja sam završila školu i kao i većina mladih poslje diplome otišla raditi sezonski a uskoro i stalno počela raditi u puli. moja majka umire u travnju 2003 godine umire u našoj kući i od onda ja nisam boravila u toj kući. kuća je u vlasništvu apn-a koji je htio pola godine poslje smrti majke u tu kuću useliti drugu obitelj (jer mene nema tamo) a meni će oni navodno osigurati smještaj dok bude bilo slobodnih stanova. nije mi se svidio taj prijedlog i odbila sam im predati kuću dok mi ne nađu drugi smještaj. na kuću posjedujem suglasnost iz zagreba i sve papire od 95 do danas. ne živim u kninu jer nema posla, kuću ili stan želim otkupiti jer ipak smo stekli nekakvo pravo doselivši se u knin odmah poslje oluje ali agencija u kninu mi želi oduzeti pravo na stambeno zbrinjavanje jer ne živim u toj kući. nakon što su mi provalili u kuću dvaput pustila sam svoju rođakinju unutra da boravi u njoj i plaća samo režije koje potroši i da mi sačuva stvari koliko je ostalo . sada apn u kninu tvrdi da sam zbog toga prekršila nekakve uvjete i zato što ne boravim tamo da će mi oduzeti pravo na stambeno zbrinjavanje, iako ja tu kuću neću dobiti na poklon nego je želim otkupiti oni tvrde da nemam više nikakava prava jer ne živim u kninu, ne želim živjeti od socijalne pomoći i crvenog križa i pustila sam rođakinju unutra. svi dokumenti mi se vode na knin na istu adresu praktički sam tamo ali oni znaju da radim na moru i kažu da gubim sva prava.... molim vas bilo kakav savjet pomoć jer se ne razumijem u to niti malo i oprostite na nabacanim rečenicama jer stvarno imam toliko pitanja i sve bih odjednom da pitam :-?:-?:-?

puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija