Jump to content

postanski sanducic i zabrana ubacivanja prop. letaka


santolina

Preporučene objave

Da li se moze nekako zabraniti ubacivanje propagandnh letaka u postanski sanducic?

jednim letkom meni je sanducic zatrpan i redovna posta nema prostora.

Zanima me gdje ce ta posta zavrsavati kad budem na godisnjem odmoru...odsutnna danima kad je jedan letak vec zablokira.

Bilo je nekakvog govora da ce se zabraniti ubacivanje letaka?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok! i ja u zgradi imam taj problem. I nama na sanducicima pise molimo ne ubacvivati reklame, ali to nitko ne postuje. Imamo kartonsku kutiju od cca 1 m visine u koju direkt iz sanducuca bacamo reklame, a uskoro cemo vjerojatno traziti od unija papira njihov kontejner. Bezobrastina! A kosa mi se na glavi digne kad vidim te koji dijele letke da se suljaju iza ledja stanara koji je taman otkljucao vrata od ulaza i odmah za njim u zgradu.

 

pogledaj ovo:

 

http://www.poslovna-znanja.hr/UserDocsImages/Aktualno_34.pdf

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ostavljanje oglasnih poruka i materijala

 

Članak 16.

 

(1) Zabranjeno je ostavljanje oglasnih poruka i materijala u ili na poštanskim sandučićima, te na ili ispred kućnih vrata potrošača ako je takva zabrana na njima jasno napisana.

(2) Za ostavljanje oglasnih poruka i materijala odgovoran je trgovac čija se roba i usluge oglašavaju na oglasnim porukama i materijalima.

 

VII. PREKRŠAJNE ODREDBE

 

Članak 144.

 

(1) Novčanom kaznom u iznosu od 10.000,00 do 100.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj pravna osoba ako:

– postupi suprotno odredbi članka 16. ovoga Zakona

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

ele je napisao:

Bok! i ja u zgradi imam taj problem. I nama na sanducicima pise molimo ne ubacvivati reklame, ali to nitko ne postuje. Imamo kartonsku kutiju od cca 1 m visine u koju direkt iz sanducuca bacamo reklame, a uskoro cemo vjerojatno traziti od unija papira njihov kontejner. Bezobrastina! A kosa mi se na glavi digne kad vidim te koji dijele letke da se suljaju iza ledja stanara koji je taman otkljucao vrata od ulaza i odmah za njim u zgradu.

 

pogledaj ovo:

 

http://www.poslovna-znanja.hr/UserDocsImages/Aktualno_34.pdf

 

 

Kosa Vam se diže od ljudi koji dijele letke???

To je tek bezobrazluk!! Ne razmišljate da niti jedan jadnik to ne radi zato da bi vama napravio smeće, nego da zaradi neku kunu od koje bi mogao živjeti!!!v Kako Vam nije jasno da to rade jadnici koji nemaju posla?? Dajte malo razumijevanja. Stavite natpis, a tko se toga ne pridržava, zovite konzum, pevec ili koga već i reklamirajte i žalite se. Ne pljuvati po dostavljačima, javite se u trgovačke centre čiji su letci. Halo??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija