Jump to content

Izvanredni otkaz


anchy22

Preporučene objave

pomoc,al molim vas danas do 17h jer ce inace biti kasno mi

 

radim u jednom kaficu i zatvorila sam ranije jer nije bilo nikoga,a to sam i prije prakticirala i sefica je znala i nije bilo problema .. ali jucer je zbog tog nastao problem i rekla mi je da dobivam izvanredni otkaz..

 

molim vas, jel to dovoljan razlog za IZVANREDNI OTKAZ i da li mogu nesto u tom slucaju napraviti ? otkazni rok mi je inace 2 tjedna ..

 

pomoc pomoc !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

anchy22 je napisao:

pomoc,al molim vas danas do 17h jer ce inace biti kasno mi

 

radim u jednom kaficu i zatvorila sam ranije jer nije bilo nikoga,a to sam i prije prakticirala i sefica je znala i nije bilo problema .. ali jucer je zbog tog nastao problem i rekla mi je da dobivam izvanredni otkaz..

 

molim vas, jel to dovoljan razlog za IZVANREDNI OTKAZ i da li mogu nesto u tom slucaju napraviti ? otkazni rok mi je inace 2 tjedna ..

 

pomoc pomoc !!!

 

 

Kad je izvanredni otkaz u pitanju, nema otkaznog roka. Nažalost, to je osobina izvanrednog otkaza. Nema otkaznog roka, nema otpremnine, nemate pravo na naknadu od Zavoda za posredovanje pri zapošljevanju kad dobijete izv. otkaz, ali imate ako ga Vi date (tj ako ga da radnik). Izvanredni otkaz pretpostavlja SKRIVLJENO ponašanje jedne ugovorne strane, u Vašem slučaju - skrivljeno ponašanje radnika.

 

Vaša šefica Vam može dati izvanredni otkaz SAMO ZBOG:

 

OSOBITO teške povrede obveze iz radnog odnosa ili kad postoji neki drugi OSOBITO VAŽAN RAZLOG zbog kojeg, uz uvažavanje SVIH INTERESA OBIJU UGOVORNIH STRANA (dakle, Vas kao radnika i nje kao poslodavca)nastavak radnog odnosa nije moguć.

Dakle, ne zbog teške povrede, već zbog OSOBITO teške povrede iz radnog odnosa.

E sad - što se to ima smatrati OSOBITO teškom povredom i je li okolnost da ste ranije zatvorili kafić osobito teška povreda obveze iz radnog odnosa - procjenjuje sud u konkretnom slučaju.

 

Dali ste nam premalo podataka da bismo Vam mogli detaljnije pomoći.

 

1. Je li ta obveza zatvaranja, zaključavanja kafića predviđena kao VAŠA obveza u ugovoru o radu?

 

2. Je li Vas šefica ikad upozorila (pisano ili usmeno) da ne zaključavate ranije, odnosno da samovoljno ne napuštate radno mjesto ranije (rekli ste da ste prije to radili i da je to njoj bilo poznato?

 

Dakle, to su neke od okolnosti na koje će sud u konkretnom (Vašem) slučaju uzimati u obzir kako bi presudio je li otkaz bio dopušten ili ne.

 

Nadalje,

 

3. koliko imate godina?

4. postoji li kod vas organizirano radničko vijeće ili sindikat ili imate sindikalnog povjerenika u funkciji radničkog vijeća(čisto sumnjam, ali svejedno pitam)?

5. imate li Vi možda nekakvo rješenje HZMO o tome da Vam prijeti invalidnost?

 

Vidite, radno pravo je jako široko i da se ekstenzivno tumačiti, a u Vašem prvom postu nisu vidljivi mogući odgovori na ova pitanja.

 

Ako dobijete izv. otkaz, odmah napišite zahtjev za zaštitu prava vašoj poslodavki, u njemu iznesite zašto smatrate da Vam je otkaz uručen neosnovano i zatražite da se odluka o otkazu stavi izvan pravne snage.

 

VAš je zadatak podnijeti ZZP u roku od 15 dana od dana kada vam je URUČENA P I S A N A odluka o otkazu.

 

Dakle, nakon što dobijete pisanu odluku o otkazu, ulažete ZZP.

 

Usmeni otkaz ne vrijedi.

 

Podnošenje ZZP-a vam je procesna pretpostavka za podnošenje tužbe. Nakon što poslodavka primi ZZP (obvezno pošaljite preporučeno s povratnicom), njoj teče rok od 15 dana da Vam odgovori ili ne odgovori na ZZP. Nakon što njoj protekne taj rok, Vama teče 15 dana za podnošenje tužbe. Prekoračite li taj rok - tužba će Vam biti odbačena kao nepravovremena.

 

Ovo je samo mali okvir onoga što Vam je relevantno za sudski postupak. Ako dođe do njega.

 

_________________________________________________________

 

Moj Vam je savjet da pokušate s poslodavkom MIRNO riješiti situaciju. Budite mudri, sačuvajte posao. Pokušajte mirno izgladiti stvar.

 

____________________________________________________________

 

Ako ne bude išlo, mirno, onda Vam preporučujem da i Vi pokažete zube.

 

Ali, da bih Vam mogao savjetovati kako se postaviti u toj situaciji, recite mi sljedeće:

 

6. Je li poslodavka ikad napravila neku povredu iz radnog odnosa prema Vama, odnosno je li se ikad dogodilo da Vaša prava kao radnika nisu bila poštovana? (primjerice, neizdavanje platnih lista, neisplata plaće, da Vas nije prijavila, da Vam nije uplaćivala obvezne doprinose za mirovinsko i zdravstveno ili tome slično?)

Ako je, navedite što?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo tu sam.. hvala na brzom odgovoru

 

imam 23 godine.zvala me da dodjem za 2 sata i uzmem kljuceve da vratim i zdravstvenu da me jos danas odjavi.

 

radila sam prvih 3 mjeseca neprijavljeno ali nemam za to dokaz.

 

uplacivala mi je sve uredno. i placu i doprinose.

 

ranije zakljucavanje kafica je bilo normlano prije, ali sada nije bilo normalno ocito.

 

sta da radim? panika me hvata .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kada tebi počinje radno vrijeme? curo, namjerava ti spičiti otkaz. nisi luda da trčiš kad ona kaže hop. Ako ti radno vrijeme počinje u 7, odi u 7. Ni minutu prije.

 

Ako ima nekih nepravilnosti u radu, priprijeti joj inspekcijom. Ono, pred njom izvadiš mobitel i kažeš "sad ću nazvati inspekciju rada pa ćemo zajedno dočekati inspektora" Da vidiš kako će se uplašiti. Al kažem, prvo probaj mirno to riješiti. Ako ne upali, onda zaprijeti inspekcijom (da ćeš je prijaviti zbog rada na crno, blabla..istresi sve čega se možeš sjetiti).

 

Ako ni to ne upali, onda joj spomen da ćeš je vući po sudu. I da ćeš joj to debelo naplatiti.

 

Pazi na ZZP i rokove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki je napisao:

kada tebi počinje radno vrijeme? curo, namjerava ti spičiti otkaz. nisi luda da trčiš kad ona kaže hop. Ako ti radno vrijeme počinje u 7, odi u 7. Ni minutu prije.

 

Ako ima nekih nepravilnosti u radu, priprijeti joj inspekcijom. Ono, pred njom izvadiš mobitel i kažeš "sad ću nazvati inspekciju rada pa ćemo zajedno dočekati inspektora" Da vidiš kako će se uplašiti. Al kažem, prvo probaj mirno to riješiti. Ako ne upali, onda zaprijeti inspekcijom (da ćeš je prijaviti zbog rada na crno, blabla..istresi sve čega se možeš sjetiti).

 

Ako ni to ne upali, onda joj spomen da ćeš je vući po sudu. I da ćeš joj to debelo naplatiti.

 

Pazi na ZZP i rokove.

 

 

:palac:

Nemaš sad više što izgubiti. Idi na posao u normalno vrijeme u koje bi inače išla, ništa prije. I onda joj stresi sve kak ti je Floki rekel, velim, nemaš što izgubiti. Moja je prognoza inače da do toga neće ni doći. Ne znam zašto, ali imam osjećaj da je to bila neka reakcija tvoje poslodavke u afektu, možda je prigovorila koja stranka da ste prije zatvorili ili slično, pa se možda i smiri kad se pojaviš na poslu.

 

I nakon svega još jedan savjet - mirno traži drugi posao. Kad jedanput doživiš takvu situaciju, samo je pitanje vremena kad će ti slijedeći put poslodavac opet nešto servirati. Dakle, :bjezi:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nazalost,nije afekt bio,i ja se ponadala pa da cemo mirno to rijesiti,ali nista od toga..

 

al mene zanima samo da se pripremim prije neg odem tamo .. znaci ako meni u ugovoru stoji kod mirnog otkaza da je otkazni rok 2 tjedna, sta s tim, ako ne dodje do izvanrednog otkaza??

 

zatim ako dodje do izvanrednog, jel bez pismenog otkaza moze se smatrati da je dat mi otkaz?

 

a sta ako odem kod doktorice po bolovanje,dat ce mi, da li ga mora prihvatiti ili moze odbiti? ako to odradim prije otkaza?

 

i da li mi uopce smije odjaviti bez pisanog otkaza?

 

plz brze odgovore jer za sat vremena se idemo naci..i hvala punooooo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

anchy22 je napisao:

nazalost,nije afekt bio,i ja se ponadala pa da cemo mirno to rijesiti,ali nista od toga..

 

al mene zanima samo da se pripremim prije neg odem tamo .. znaci ako meni u ugovoru stoji kod mirnog otkaza da je otkazni rok 2 tjedna, sta s tim, ako ne dodje do izvanrednog otkaza??

 

zatim ako dodje do izvanrednog, jel bez pismenog otkaza moze se smatrati da je dat mi otkaz?

 

a sta ako odem kod doktorice po bolovanje,dat ce mi, da li ga mora prihvatiti ili moze odbiti? ako to odradim prije otkaza?

 

i da li mi uopce smije odjaviti bez pisanog otkaza?

 

plz brze odgovore jer za sat vremena se idemo naci..i hvala punooooo

 

1. kod izv. otkaza nema otkaznog roka, kod redovitog se poštuje otkazni rok (s tim da može tražiti da ne dolaziš na posao, ali ti je dužna platiti naknadu plaće za to razdoblje).

 

2. Otkaz MORA biti u PISANOM obliku. To je zakonska forma i ona se ne smije zaobilaziti. To ponajprije zbog toga što otkaz mora biti obrazložen i da se vidi postoji li opravdani razlog za otkaz. Ako otkaz nije u pisanom obliku, on ne proizvodi pravne učinke.

 

3. Ako ishodiš bolovanje, donesi joj doznake za bolovanje. Doduše, u tvom slučaju ne bih ni išao danas na taj sastanak (a zašto joj udovoljavaš da se nađete kad ona to zatraži?!) Mislim da je zakonksi rok da joj doznake dostaviš 3 dana nakon što ti je otvboreno bolovanje.

Ako ti da otkaz dok si na bolovanju, takav otkaz je NEZAKONIT i u tom slučaju ona gubi sudski spor jer zakon izričito navodi da se otkaz ne može dati radniku dok je radnik na bolovanju. Ako budeš otišla, obavijesti je da si na bolovanju i da ćeš joj dostaviti doznake.

 

4. Zakonksi ne smije, al bolje za tebe ako ona to napravi. :namiguje: Jer su to prekršaji i povrede iz radnog odnosa koje joj štete, a koje tebi idu u prilog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaci,ja sad odem na taj razgovor i ona me ne moze odjaviti ako mi nije dala otkaz u pisanom obliku? a ako dodjem sad tamo i da mi otkaz u pisanom obliku sta onda? ja moram potpisati da bude valjan ili ?

 

i znaci odem tamo sad,veli mi jos jednom za otkaz,a ne dobim otkaz u pisanom obliku i odem brzo kod doktorice i izvadim bolovanje ,dostavim joj i ona mora prihvatiti bolovanje??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

anchy22 je napisao:

znaci,ja sad odem na taj razgovor i ona me ne moze odjaviti ako mi nije dala otkaz u pisanom obliku? a ako dodjem sad tamo i da mi otkaz u pisanom obliku sta onda? ja moram potpisati da bude valjan ili ?

 

i znaci odem tamo sad,veli mi jos jednom za otkaz,a ne dobim otkaz u pisanom obliku i odem brzo kod doktorice i izvadim bolovanje ,dostavim joj i ona mora prihvatiti bolovanje??

 

jel ti čitaš što ti ja pišem?? ponavljam se kao papagaj. čuj, imam ja i pametnijih stvari za raditi osim što nastojim pomoći tebi koju očekuje otkaz. pa onda kad se već toliko trudim, daj me bar poslušaj. ok? :vrti:

 

ne idi na taj sastanak.

odi kod doktorice, izvadi bolovanje.

nakon toga joj preporučeno pošalji doznake o bolovanju.

otkaz ne potpisuješ, otkaz je jednostrani akt.

otkaz ne primaj, otkaz djeluje tek kada ti bude URUČEN.

prvo izvadi bolovanje, obavijesti je o doznakama, kad potpiše da je primila doznake (pošalji preporučeno), onda možeš i primiti otkaz (koji će biti nezakonit), pa ćeš napisati zahtjev za zaštitu prava u oku 15 dana u kojem ćeš navesti da si na bolovanju i da je otkaz koji ti je uručila nezakonit i da tražiš da ga stavi izvan pravne snage jer ćeš ga u suprotnom osporiti na sudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

anchy22 je napisao:

Kao prvo, ispricavam se jer nisam bas razumjela najbolje i zahvaljujem na svemu.

 

Al moram otici na taj razgovor da barem pokusam izgladiti stvar, a onda ako ne dobim pismeni otkaz, trcim kod doktorice i saljem doznake. Nadam se da ne grijesim.

 

ok. ja sam ti rekao i savjetovao najbolje što sam umio. Al ti slobodno odi po otkaz. :kavica: Požuri se, nemoj da te čeka. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma flokach, ne sekiraj se...dobro je rekao kurtovic, mudar covjek uci iz tudjeg iskustva, a bedast na vlastitom. skuzit ce kad joj ova uruci tamo otkaz kaj je napravila. mozda. nije mi jasno zasto ljudi traze savjete ako ih se ne namjeravaju drzati. a nije da je netko bezveze nesto odgovorio, nego si si stvarno dao truda i odgovorio joj iscrpno i tocno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tako je, ne smijes otici tamo jer ti moze uruciti pismeni otkaz. igraj s njom lijepo igru i napravi onako kako je floki rekao!jer ako ti ga na sastanku ne uruci, tj. ako ne dodjes, moze ti ga samo poslati postom, a ti ces vec tada biti na bolovanju, a ne smije ti otkazati dok si na bolovanju, o tome floki prica!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

anchy22 je napisao:

pa ali sta ja moram uzeti u ruke taj otkaz pismeni ako uopce bude?stvarno mi fali punooo iskustva ocito

 

ne moraš ali ona je ispunila svoju zakonsku obvezu. prema zakonu i sudskoj praksi otkaz ti se smatra uručenim,iako ti nisi htjela uzeti. zaboravljaš da je otkaz jednostrani akt i da se ne traži tvoje pristajanje na otkazivanje ugovora o radu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ajoj..ne znam..priznam da mi je malo bed ne pojaviti se sad na razgovoru jer je nazalost ona u dobrim odnosima s mojom rodbinom pa mi je bed.. da je neko kog ne znam vec bih bila u cekaonici kod doktora..znam da je ona prema meni ispala bitch i ne bih trebala uopce razmisljati o tome da odem na razgovor..ali stvarno si nekako mislim da cemo se nes dogovoriti ...

 

i ipak idem u nadi da nece bit pismenog otkaza .. a ako bude onda cu naravno se tresnut po glavi i rec glupa sam ..

 

al onda ako je sporazumni otkaz, imam pravo na placeni otkaznirok od 2 tjedna?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve ste lijepo objasnili ženi u nevolji i potrudili se pomoći. I to je za pohvalu!

Komplimenti i za maštovitost u idejama kao izigrati zakonske propise. (Nemam vremena istraživati koliko je propisa prekršeno "lažnim bolovanjem".) I nisam sigurna da liječnici baš šakom i kapom daju bolovanje na osnovi jednog "kh kh".

Zato ubuduće takve "crne" savjete davati privatnim putem (mail, pm).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne vrijedi nam, Sue...

 

btw, anchy, zašto si otvorila temu? ja se upljuva pomagajući ti,pišući satima, Sue isto..

 

Tebi je bed jer je ONA DOBRA S TVOJOM RODBINOM??

 

A njoj nije bilo bed DATI TI OTKAZ, iako je DOBRA S TVOJOM RODBINOM??

 

No, dobro, ovo je moje završno slovo na ovu temu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

notarica je napisao:

(Nemam vremena istraživati koliko je propisa prekršeno "lažnim bolovanjem".)

 

Ma kakvo lažno bolovanje, vidiš da je žeska uznemirena, stres ju je prevladao, ne razmišlja racionalno, između potopa i izlaza ona odabere potop... misliš i dalje da tu nisu ostvarene pretpostavke za bolovanje? :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ah evo mene..sve ono kaj ste vi meni rekli bi i ja vama savjetovala .. i znam i kuzim .. otisla na razgovor i nije bilo pisanog otkaza cemu sam se ja i nadala ..

 

ali sad stojim tu i mislim si : pa jel mi potrebno to sve? da se ja ovdi stresam, idem na sud, a mogla bi sad bez problema, al si mislim jesu li te pare vrijedno svog truda ? da smo amerika sigurno bi bile vrijedne,ali kad platim odvjetnika i to sve, jel mislite da se isplati ??

 

i bas sad citam svoje postove, da bas sam zazvucala mutavo i priglupo , mada sam vas apsolutno kuzila o cem pricate , al tako sam se nadala da postoji neko rjesenje normalno koje iskljucuje sudove i slicne stvari .. pa mislim da se tu vrti neka lova na sudu , ali pa kolko bi ja mogla dobiti love ako bi uopce i dobila ?? mislim,to kod nas u hrv bas ne funkcionira ..

 

pa ovo vam je dobra praxa, nece vam svi klijenti biti poslusni,bude i ovakvih blentavih ko ja :)

 

:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma, uvijek se moze spor mirno rijesiti,nije istina da ti preostaje samo sud. cak i kad predmet dospije na sud, imas pravo traziti mirenje, zasto ne. samo, iz svog isksutva znam da poslodavci nastoje izigrati mirenje cak i kada je ono obvezno u kolektivnim radnim sporovima. pohvalno je da tako razmisljas, a nimalo mutavo, samo se nadam i da je ta tvoja poslodavka te razine svijesti kao sto si ti. barem ti trebala biti prema tebi bolja jer zna tvoju rodbinu, meni bi bilo neugodno da tako postupam prema nekome s kim sam si dobra, prestrasno. a i notarica je u pravu sto se bolovanja tice, em se kontrola bolovanja postrozila, em nisu doktori bas tak bedasti da samo tako upute na bolovanje, osim, ako, naravno, nemas nekakvog "svog" doktora. ali, to ce doktor i prosuditi, ako i jesi pod stresom, kojeg je on intenziteta, to su jake emocije, i sama sam prozivljavala stres kada sam htjela dati otkaz jer me nisu pustili iz ureda, prakticki sam pukla tada.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ajmee..pa zast je meni sad bed to napraviti?? da nije dobra s mojim sogorom i sestrom uopce nebi razmisljala,a ovako..jel stvarno grijesim?

 

no, razgovor je bio takav da je ona navela razloge zbog kojih je dala mi otkaz koji je vec danas njezina knjigovotkinja i izvrsila .. tako mi je barem rekla .. i trazila me zdravstvenu da me moze odjaviti sa tog zdravstvenog i mirovinskog ili kaj vec je.. ja sam rekla da joj ne treba zdravstvena za to , da joj zdravstvenu predajem kad ona meni preda papire sa odjavom ( NE?? ) :) da bi ona mene uvjeravala da ne i da ne i da navecer donesem zdravstvenu, pa ne znam ni u vezi toga sta da napravim, ili je ona u pravu? .. razlozi za otkaz su nevjerojatni, ali je rekla da je navela razlog kao manjak posla, tako nesto, mada nisam dobila pismeni otkaz i znam da mogu bez problema je sad dobit s time, ali jojjjj ..

 

i pitam je ja a sta sa otkaznim rokom koji je 2 tjedna, pa je sutela i nesto u stilu da ne trebam to odraditi, na sta sam ja rekla da cu odraditi jer mi treba ta LOva i da u medjuvremenu trazim poso novi .. mada jos nisam sigurna kaj napraviti ..

 

stvarno oprostite svi kaj ste tolko rijeci potrosili na mene al ja po svom tupila .. joj .. al mlado pa ludo :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

:-)

 

ma gle, nama ce biti zao ako te baba izigra bas zato sto si mlada i neiskusna, zato pazi da ti ne uruci veceras otkaz kad joj dodjes s knjizicom. ocito je da ce ti otkaz dati, a ako se radi o manjku posla, tada ce te proglasiti tehnoloskim viskom, odnosno, dat ce ti poslovno uvjetovani otkaz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam,ali otkaz je vec odradjen je rekla..ima knjigovodstvo koje joj radi te sve poslove i rekla mi je da je otkaz vec gotov,makar ja nisam nista napismeno dobila,i prema onome prije sta ste pricali je ona poprilicno pogrijesila jer je postupila protupravno.. ne?

 

tako da sam ja vec dobila otkaz .. radnu knjizicu ce mi dat veceras pretpostavljam.. a ne znam sa tom zdravstvenom da li joj treba? ma ne znam uopce nista vise.. znam sta bi ja i zasto pricam takve gluposti jer bi ja pravdu ali na nacin da ne moram tamo nesto odigravati i pravne postupke spominjati njoj i tome slicno..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

joj ma sad vi mene ne slusate :) otkaz je sredjen jos prije neg sam ja otisla se naci s njom .. tako mi je rekla . da sam ja vec odjavljena, jedino da trebam donesti zdravstvenu da me odjavi s zdravstvenog ..

 

a navecer mi nece donjeti pisani oblik otkaza jer ona to ocito ne misli da je potrebno!nego ja njoj zdravstvenu zeli da donesem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zdravstvenu joj nisi dužna donijeti. i ne budi luda - ne predaj joj to. nek ti danas zatreba hitna liječnička intervencija, što ćeš onda?

ona kao poslodavac ima PRIJAVU na zdr. osiguranje i s tim komadom papira ode tamo na šalter i ispuni drugi koji se naziva ODJAVA. A ti svoju zdravstvenu zadrži kod sebe.

 

ja vjerujem da će ti uručiti pisani otkaz večeras, kako bi ga inače sprovela?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa to sam i ja joj rekla za zdravstvenu da joj je predajem kad ona meni papire preda .

 

a za otkaz je ona vec sprovela, rekla je da je navela razlog kao manjak posla, nesto u tom stilu.. znaci danas prije nego smo se mi nasle na tom razgovoru je ona mene vec odjavila kao radnika.. pa necu dobivati pisani oblik jer je prema njoj to vec gotovo ..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

anchy22 je napisao:

PA TO JA CIJELO VRIJEME GOVORIM!! da taj otkaZ ne vrijedi, ali kaj sad da ja radim? zato ja i isla na razgovor jer sam sigurna bila da mi nece pisani otkaz dofurati jer smo sve odradjivali kao tako nekako sve verbalno ..

 

ne bih ja rekao da ti neće uručiti pisani otkaz.. sama si rekla da je ona NEGDJE navela kao razlog manjak posla (redovni otkaz zbog smanjenja obujma posla). Ne može navesti u zrak, mora staviti na papir. Al doduše, ako ti ne da pisani otkaz, takav usmeni otkaz po zakonu nije važeći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gle, anchy22, tebe šefica nije mogla odjaviti ni sa zdravstvenog ni sa mirovinskog prije isteka otkaznog roka, jer tebi radni odnos prestaje tek istekom otkaznog roka. Za ta 2 tjedna otkaznog roka imaš pravo na naknadu plaće, bez obzira radila ti ta dva tjedna ili ne, jer ako ti šefica kaže da za vrijeme otkaznog roka ne trebaš dolaziti na posao, ti i ne moraš dolaziti, ali ti ona mora te dane platiti kao da si radila.

Ona nešto muti, to je sigurno. Otkaz vrijedi tek od trenutka kada ti je URUČEN, bilo poštom, bilo osobno, i tek od tada počinju teći 2 tjedna otkaznog roka i 15 dana za podnošenje zahtjeva za zaštitu prava.

I mislim da te uopće ne bi trebalo biti briga što je ona dobra sa tvojom rodbinom, jer prema tebi ne postupa kako treba. Zašto si tako obzirna prema njoj kada ona prema tebi nije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Mesmar je napisao:

molim Vas savjet.

 

ako se na poslu dogodi krada, vise je djelatnika u smjeni, sumnja se na jednog djelatnika ali nije dokazano. da li bi sad bilo moguce uruciti svim djelatnicima pismena opomena ili imate neku drugu ideju? HVALA

 

Ne možete ništa. To što sumnjate na jednoga a nemate dokaze bilo bi krajnje nepošteno da istoga osudite bez dokaza, kao i da svima date opomenu (upozorenje) bez pravne osnove, bez dakle, da je zasluženo.

 

Ne smijete vi upozoravati nekoga za nešto što nije izravno skrivio. Upozorenje se daje kad netko doista skrivi neku povredu obveze iz radnog odnosa.

 

Date li upozorenje svima, povrijedit ćete prava radnika iz radnog odnosa (jer je upozorenje neosnovano), a za to se može i pokrenuti i voditi sudski spor radi utvrđenja neosnovanosti upozorenja (ja upravo vodim takav spor).

 

Također ne smijete nikome ni skinuti sa plaće, jer je to prekršaj prema Zakonu o radu odnosno povreda radnikovog prava iz radnog odnosa.

 

Eventualno, a pod pretpostavkom da DOKAŽETE krivnju određenog radnika možete mu dati upozorenje (ali to samo pod uvjetom da postoje DOKAZI da je određeni radnik počinio krađu) ili izvanredni otkaz - al opet samo uz dokaze i u roku od 15 dana od saznanja za činjenicu na kojoj se otkaz temelji - no opet ističem važnost DOKAZA jer ćete u suprotnom izgubiti sudsku parnicu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

primljena sam u radni odnos kao administrator i trgovac 17.03.2008.godine, u početku je sve bilo super, nije mi smetalo ni što šef ima 66 godina i šefica 62, ali mislila sam, nema veze, preživjet ću ja i to, mlada sam, želim učiti….

Na razgovoru je bio usmeni dogovor da mi je plača 3.000,00 kn neto, i s tim sam se s oduševljenjem složila, no prvi mjesec moram biti na 2.000,00kn, tj.prvi mjesec mi je „probni rok“… nakon prve plače dok sam sastavljala ponovno ugovor o radu, upitala sam šeficu jel da stavim na neodređeno vrijeme, na što mi je ona rekla da ne jer nezna da li će prodati poduzeće, pitala sam za plaču, a za nju mi je bilo obrazloženje da neće biti 3.000,00 jer neznam napamet cijene od 200-tinjak artikala u prodavaonici.

Prešla sam i preko toga, no onda je došao rok za završni račun, nije ga imao tko napraviti, a ja (glupača) sam ponudila mamu (koja radi u knjigovodstvu već 25 godina) da ga napravi, to su s oduševljenjem prihvatili, iako je to bilo na crno, naravno napravila je obračun i za prva 3 mjeseca ove godine, i za to nije dobila ni lipe.

No, ne pišem Vam zbog toga, moj je problem što već gubim živce na poslu, šef je imao na sebi poduzeće koje je zatvorio prošle godine, i tada je otvorio novo (u kojem sam ja zaposlena), ali njega još muči kako su njegovi bivši zaposlenici upropastili poduzeće (navodno je inspekcijom utvrđeno 400 tona robe manjka), te se zbog toga iživljava na svojoj ženi (mojoj šefici i meni), nedavno je u napadu bijesa razvalio vrata od ureda, pobacao sve s stola…dalje da ni ne pričam. Jučer se je počeo i na mene derati kako sam nesposobna da sam glupa, itd., i počela sam razmišljati o izvanrednom otkazu, no neznam na koji način da ga dam jer je moja prethodnica to učinila i zaradila nekoliko šamarčina od njega!?!?

Samo da još spomenem, zvala sam svoju savjetodavku na birou, rekla joj sve spomenuto i kaže da je on na listi crnih zaposlenika!!

Što da radim, želim otići od tamo jer me je strah biti u njegovom prisustvu!!

 

Imam li pravo na naknadu s biroa (imam 7 mjeseci radnog staža u godini dana)??

 

 

Unaprijeh hvala, Irena

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija