Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

aris69

skripta za državni stručni ispit

Preporučene objave

piroman ja te molim ko boga da meni pošalješ skriptu za državni...jer se gubim više....ja idem polagat za zubotehničara.....ako bilo tko ima za zubotehničare šaljite na

zubic.vila01@gmail.com hvala vam ljudi.....

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

ako nije problem i ja bi skriptu..ceka me DSI u 9mj. pa da se malo pripremim preko ljeta...neka dobra duša posalje skriptu na moj e-mail: marko443@yahoo.com

hvala!!

Podijeli ovu objavu

moze li mi netko poslati skriptu neku od najnovijih skripti za dsi...e-mail:aljica4@gmail.hr.osobito ako ima nesto znacajno za pravnike,buduci sam cula da oni imaju drukciji i posebni tretman.hvala!

Podijeli ovu objavu

piroman,hvala....spasil si mi sexualni život...skripta je bila za moju ženu koja je morala polaganti dsi a već je bila luda ko šlapa....doma mi ne radi printer pa sm to morao napraviti na poslu...stoga ja to isprintah,donjeh doma zmajbabi i ona to uredno riješi....jest da je do tada već puno toga naučila(nije bedasta,to moram priznati)ali su joj pitanja i odogovori daleko više olakšali stvar....i sad ja nakon njenog polaganja opet uživam uz svoju ženku...a u prošlih mjesec dana to nisam smio ni mislit...grizla ko pirana....)))

još jednom hvala.....

ps.svima kojima treba dsi rado ću poslati jer možda je netko u istoj frci kao i ja....ne direktno ali je...:)))

pozz svima...:::)))

Podijeli ovu objavu

Molim Vas ako netko ima skriptu iz predmeta Službenički odnosi nadopunjenu s onim dijelom koji se odnosi na zaposlene u općinama i gradovima (zakon o državnim službenicima i namještenicima, etički kodeks i zakon o radu), pošaljite mi ju na mail: galic.zana@gmail.com

Hvala unaprijed!

Podijeli ovu objavu

pozdrav, da ne otvaram novi topic pisat cu ovdje.

Jel ide netko mozda na rok preksutra 5.9.?? i ako netko moze napisati poneka pitanja koja su se pojavila na prijasnjem roku, jos bolje ako ima netko najsvjeziji sa ispita.

mene lovi panika, imam feeling da ce mi se sve pomjesati kad dodjem tamo...

Podijeli ovu objavu

Ne bi li bilo zgodno tu skriptu negdje uploadati, recimo na rapidshare, tako da se ne šalje stalno na mail?

Ipak, ako je neko voljan i meni poslat na bakalare@gmail.com bio bih zahvalan :)

P.S. stručni dio mi je komunala, pa ako ima neko nešto i od toga

Podijeli ovu objavu

Piroman,

koristim priliku da se zahvalim na skripti poslanoj prije dva mjeseca te ujedno pitam je li (najnovija) skripta koja se spominje u gornjim postovima ta ista koju si ti meni poslao (pogotovo mislim na Sluzbenicke odnose o kojima je gore rijec u kontekstu nekih novih dijelova koji nisu u onoj skripti)? Zahvaljujem...

Podijeli ovu objavu

Zahvaljujem na skripti i na brzini! :palac:

Još da pitam, je li netko bio na ovom dvodnevnom seminaru za polaganje državnog? Vrijedi li to štogod ili se ne isplati trošiti dva dana?

Opet unaprijed zahvaljujem!! :-D

Podijeli ovu objavu

Na seminar je vrlo dobro otići. Stvarno vam kažu ono što je najbitnije, a ustvari to i ispituju. Isplati se jer kad krenete s učenjem izgubiš se u onim silnim zakonima. Ja sam učila iz bilješki s predavanja, a nakon toga pročitala svaki zakon da eventulno nadopunim one stvari koje mi nisu bile jasne i položila. To vam je sasvim dovoljno. :palac:

Podijeli ovu objavu

Piroman,

Puno hvala na odgovoru, i molim te ako možeš, pošalji mi skriptu za državni ispit. Već sam dosta toga naučila, ali sam i prilično nesigurna a imam još samo 3 dana do polaganja.

Unaprijed zahvaljujem...

Podijeli ovu objavu

ako nije problem i ja bi isto skriptu za stručni ispit:-D ..e-mail mi je mpindjak@azvo.hr :-) i ako neko ima o EU dobru skriptu bila bi jakooooo zahvalna :-D

Podijeli ovu objavu

Ima li koji pravnik koji je bio na ovom roku u rujnu?uskoro je moj red pa me zanima kakva su pitanja za tu struku s obzirom sam čula da je nešto teže,odnosno da traže od pravnika više znanja.i da li netko sa sigurnošću zna, koliko je poglavlja u pregovorima sa EU Hrvatska otvorila, koja su i koliko je, odnosno je li uopće, zatvorila i koja su to?hvala unaprijed ako netko odgovori

Podijeli ovu objavu

Pozdrav svima!!!

Ja bi vas isto lijepo molila ako neko ima noviju skriptu za DSI da mi je pošalje na mail guljkazd@gmail.com. Bila bih vam zahvalna ako slučajno imate i kakvu skriptu za posebni dio iz kulture da pošaljete na isti mail. Unaprijed hvala!!!

Podijeli ovu objavu

Poštovanje!

Najljubaznije bih zamolio onoga tko ima tu noviju skriptu, a po mogućnosti i pitanja da mi ih pošalje na mail:

ivan.gnjec@optinet.hr.

Unaprijed se zahvaljujem!

Podijeli ovu objavu

Molim vas ljudi, ako netko ima najnoviju skriptu za DSI da mi ju pošalje na mail: mirna.gajski@gorica.hr Puno vam hvala. Planiram ići na dsi krajem 11 mjeseca 2008. puno hvala!

Podijeli ovu objavu

jel ima itko tko je vježbenik u mup-u i tko bi trebao uskoro u 12. ili 01. mjesecu polagati dsi? daj ljudi javite se! pogotovo oni iz mup-a koji su nedavno polagali dsi (všs)! pitanja, skripte, iskustva...kotaka@net.hr :policajac:

Podijeli ovu objavu

jutro još jednom!

ne znam da li si dobio moju poruku gdje te molim noviju skriptu jer se pomalo spremam.zanimajume promjene u službeničkim odnosima i sustavu državne uprave.hvala unaprijed.

jelenkoj@gmail.com

Podijeli ovu objavu

Lijepo molim skriptu za DSI, po mogućnosti čim prije, jer polažem uskoro.

Unaprijed zahvaljujem!

cvetkonikola@gmail.com

Podijeli ovu objavu

i meni bi hitno trebala najnovija skripta i pitanja za državni ispit.Posebno se odnosi na piromana, jer vidim da je pomogao mnogim ljudima. mail: boris.abicic@optinet.hr

hvala unaprijed...

Podijeli ovu objavu

Ajde molim vas da neko bude ljubazan i posalje mi skriptu za DSI - ja sam laborant- na mail marijan1234@gmail.com ! Takodjer dobro bi dosao i neki savjet --Unaprijed hvala--- :=)

Podijeli ovu objavu

kao i svima vama tako je i meni potrebna skripta za DSI pa vas molim da mi je netko pošalje na mail lojzek@hi.t-com.hr

hvala

Podijeli ovu objavu

ljudi ima li tko updatanu skriptu za državni ispit? sa izmjenama 2006, 2007, 2008?? ak ima jel mi moze poslati na mail : martis2007@gmail.com

puno puno hvala

Podijeli ovu objavu

Pozdrav svima pogotovo onima koji mailaju skripte. Pogodili ste i meni :smijeh: treba skripta za dsi, a ako još netko ima posebni dio za katastar - fantazija. Mail je mugabenator@gmail.com, pa eto lijepo molim... :palac:

Podijeli ovu objavu

hitno molim novu HOT skriptu za DSI!!!!!!

polažem 24.10., pa mi je stvaro hitno!!!

ivona.karic@gmail.com

ako se ne varam, piroman ima najnoviju, pa bih ga zamolila da šalje....

hvala puno, puno

Podijeli ovu objavu

Molim da mi netko posalje skriptu za Drzavni ispit (i da mi pojasni kako to sve s ispitom funkcionira) na e-mail: ida.hitrec@ri.htnet.hr

Inace, prof. informatike sam i iz toga polazem drzavni, pa ako netko zna i sta bude na tom "informatickom" dijelu ispita, molim da javi i objasni.

Hvala :palac:

Podijeli ovu objavu

Vidim da piroman salje skripte za dsi pa piromane molim te i meni posalji tu najnoviju skriptu i eventualna pitanja ako imas na slijedecu adresu:

jelenagledja@net.hr.

hvala puno unaprijed

pozdrav

Podijeli ovu objavu

kris1, možeš li mi molim Te proslijediti skriptu za polaganje dsi-a? Vidim da si ju ti dobio od piromana i da si ju voljan proslijeđivati dalje.

Unaprijed hvala!

Podijeli ovu objavu

pozdrav svima!

radim kao pravnik u mup-u i uskoro bi trebala izaći na DSI. imam tonu svakakvih papira pa bi mi pomoć dobrodošla.

stoga molim onoga tko posjeduje najnoviju verziju skripte za DSI da mi ju prosljedi na mail: imarosevic@inet.hr

hvala unaprijed!

Podijeli ovu objavu