Jump to content

skripta za državni stručni ispit


aris69

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
  • Odgovora 1,2k
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

najviše su sudjelovali

Objavljene slike

  • 3 tjedna kasnije...

Pozdrav svima,

 

Prijateljica mi polaže DSI pa me moli da joj pronađem što noviju skriptu za polaganje. Zato ja vas molim, ako netko od vas ima takvu skriptu, da mi uputi na e-mail: teo.prlic@gmail.com. Bio bih mu vrlo zahvalan.

 

Inače, ove skripte sam pronašao:

 

http://www.ic.ims.hr/dsi/dsi.html

http://www.filefactory.com/file/agc3f36/n/Stru_ni_ispit1_zip

 

samo ne znam jesu li to zadnje ažurirane.

 

Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima!

 

Nova sam tu pa vas molim ako netko ima najnoviju skriptu za drzavni strucni ispit (VSS) sa izmjenama zakona koji su stupili na snagu od 1.1. i izmjene EU dijela vezano uz Lisabonski ugovor...da miju posalje na zgchico@yahoo.com

 

 

Unaprijed zahvaljujem i sretno svima!

 

Chica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Da se odužim i pomognem kako je i meni bilo pomognuto postavio sam skripte na net iz kojih sam spremao ispit za rok 6. 11. 2010. ovdje:

 

http://www.2shared.com/uploadComplete.jsp?sId=bynOYTHqQByknEri

 

A odgovore (i pitanja) na ovom linku:

 

http://www.2shared.com/document/mPu9DPox/Odgovori_za_dravni.html

 

Savjetujem da se prvo nauče odgovori na pitanja pa onda prelistavaju zakoni. Ja sam radio obrnuto. :-) I kako sam prošao, tako sam isto mogao i pasti. Mislim da svaki ispitivač ima po 30ak pitanja iz predmeta koje ispituje i mislim da je većina odgovora u Odgovorima na pitanja. Ispitivali su po tri pitanja iz svakog predmeta. Na predavanju u listopadu najavili su da će staviti na stranice Ministarstva uprave pitanja i odgovore za sve predmete iz općeg dijela, ali su nam isto tako rekli i da ne čekamo da se to dogodi nego da učimo. Komisija koja nas je ispitivala je bila sasvim korektna te nije bilo nikakvih neugodnosti, dapače. Bili smo gotovi za cca. 3 sata od kada smo završili s usmenim iz stručnog dijela. Naučite odgovore na ova pitanja i ne bi trebali imati problema, još ako sve te odgovore budete znali staviti u malo širi kontekst - bez brige ste. :-)

 

Sretno ljudi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Lijepo vas molim ako tko ima skriptu za DSI (VSS-diplomirani ekonomist)da mi proslijedi na mail maja_sk@net.hr i dali tko zna šta se traži na posebnom djelu za zdravstveno osiguranje. Znam da je to dio što se odnosi na posao koji obavljaš, ali dali te pitaju nešto posebno, zakon o zdravstvenom osiguranju...

 

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

danijela1976 je napisao:

Molim vas ako mi netko može poslati noviju skriptu za DSI za VŠS i ako tko ima najčešća pitanja na pavlovdan@gmail.com.

Unaprijed hvala i svima sretno!

:vrti:

 

 

Ukoliko si primio takvu skriptu, molim te da ju proslijediš na moj mail. Unaprijed zahvalna.

 

martina.terzic@hotmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija