Jump to content

skripta za državni stručni ispit


aris69

Preporučene objave

  • Odgovora 1,2k
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

najviše su sudjelovali

Objavljene slike

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Prije svega htio bi se zahvaliti svima koji su mi poslali skripte. Uskoro polažem DSI i dosta toga se promijenilo u zakonima pa neki dijelovi u skriptama nisu ažurirani.

 

Ukoliko netko ima noviju skriptu ili je ažurirao koju skriptu s Legalisa molio bih da mi pošalje na mail.

 

Unaprijed se zahvaljujem!

 

email: dajoha1986@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bila bih jako zahvalna kad bi netko proslijedio skriptu za DSI,na mail: mare3006@gmail.com! Kolegica i ja stažiramo u županiji, i upravo nam je gospođa javila da će nas danas prijaviti.

 

Zanima me da li je netko imao poseban dio za područje udruga (viši stručni referent za udruge)da podijeli svoja iskustva. Zanima me što otprilike traže. Ja imam dva zakona..mislim da to nije dovoljno, ne znam...

 

Kolegica ima nešto vezano za projekte (mislim da izrada i provođenje projekata u zdravstvu) pa ako je nekome slučajno poznato područje..

 

molim pomagajte!!

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

alo narode....radim u mup-u i trebao bih sada u prvom mjesecu najvjerojatnije izaci na dsi....pokušavam nabaviti nove skripte, a pogotovo novu skriptu iz EU, nju ne mogu naci nigdje, boxam se na netu vec tjedan dana tražeci ih... sve do sad....pa bi ovim putem zamolio nekog tko ima te skripte da mi ih pošalje na ovaj mejl....unaprijed zahvaljujem....plaćam pivo:::::))))

 

nedzo299@yahoo.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

SaxnotFoelix je napisao:

ako netko ima ažuriranu skriptu za državni stručni ispit te eventualno dio vezan za EU, bio bih vrlo zahvalan da mi je pošalje na ovaj email: saxnot.foelix@gmail.com.

Hvaaaaalaaaa unaprijed puuunooo. :)))))

 

 

ljudovi, i meni bi trebalo isto! molim vas, na mail

 

mateitika82@gmail.com

 

 

hvala puno!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobila sam neku skriptu. i hvala onima koji su poslali, no problem je u tome sto je krajem 2011. godine bilo jako puno promjena, pa bi mi trebala skripta sa tim azuriranim promjenama. zadnjim.... jel ima to netko? ovo je zivi uzas... imam knjigu iz 2009., skriptu iz pitaj boga koje godine i nove zakone koje trazim na webu. UZAS!!!!! :-(

 

 

mateitika82@gmail.com

 

 

hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija