Jump to content

SPORAZUMNI RAZVOD


anonimno

Preporučene objave

Molim vas za par savjeta jer je ovaj forum strašno opširan i nisam našla nekoliko odgovora. Situacija je sljedeća, suprug i ja se razvodimo sporazumno, djece nemamo i sva pitanja vezana za imovinu smo dogovorili. Konkretno me interesira sljedeće:

1. Koliko košta takav razvod? navodno 200 kn za pokretanje postupka i 200 kn za presudu. Jer to tako?

2. Gdje se podnosi zahtjev za razvod braka?

3. Navodno da zahtjev mora biti u pisanom obliku, koji sastavlja odvjetnik i to stoji otprilike 600 kn. Budući sam dobila informaciju da mi odvjetnik nije nužan molila bi da mi netko napiše primjer jednog takvog zahtjeva. Ne planiram za komad papira sa 4 rečenice platiti 600 kn.

4. Koliko to sve skupa vremenski traje?

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Budući sam dobila informaciju da mi odvjetnik nije nužan molila bi da mi netko napiše primjer jednog takvog zahtjeva. Ne planiram za komad papira sa 4 rečenice platiti 600 kn.

 

:hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

 

Pa pisi si onda sama kad ti taj "komad papira sa 4 recenice" i profesionalnu pomoc ne vrijedi platiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nece vam valja forum pisati podneske.

 

Cini mi se da ste vi bezobrazni jer omalovazavate visegodisnje skolovanje ljudi koji kasnije od toga zive. Normalno da vam naplate zahtjev.. da je to samo tako onda bi svi bili odvjatnici. Pitate li lijecnika jel skup?? Mesara? Pekara? Platite i sretni ste da ste dobili uslugu.

 

Obratite se Hrvatskoj odvjetnickoj komori. Ako ste u Zagrebu otidjite unjihov ured u Koturaskoj ulici. Odvjetnici pruzaju besplatnu pravnu pomoc onima koji si ju ne mogu prisutiti. Dovoljno je samo da dokazete gornje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija