Jump to content

tetovaža


megi32

Preporučene objave

:misli:

 

Ukoliko imate zgodne noge ( poput Marilyn Monroe),a što niste naveli u svom pitanju,moguće je da rečena tetovaža ne bude nikakva prepreka vašem budućem zapošljavanju, vašem stručnom napredovanju,jer će sveukupni izgled vaših nogu biti odlučujući faktor u tome,te će taj mali detalj sigurno pasti u drugi plan i kao takav biti potpuno zanemariv.

 

Međutim,ako je situacija suprotna,odnosno da vaše noge ne plijene poglede okoline svojim izgledom i pojavom,onda je izvjesno da tetovaža,bez obzira što se ista nalazi samo na jednoj nozi,postane bitan i odlučujući faktor kako u pronalasku posla,tako i u stručnom napredovanju.

 

Dakle,dok ne postoji uvid u cjelokupno izgled vaših nogu,nije moguće dati precizniji odgovor na vaše pitanje.

 

Isto je moguće učiniti ukoliko na ovom forumu postavite fotografiju koja u cijelosti prikazuje dio tjela na kojem se nalazi navedena tetovaža,te ćete nakon toga moći,a na osnovi prosudbe pučanstva ovog foruma i sami zaključiti kolike su vam šanse, kao buduće pravnice, za zapošljavanje ( pa i u državnim ustanovama),te svekoliko stručno napredovanje.

 

U iščekivanju predloženog,srdačan pozdrav...:mase2:

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

canis je napisao:

:misli:

 

Ukoliko imate zgodne noge ( poput Marilyn Monroe),a što niste naveli u svom pitanju,moguće je da rečena tetovaža ne bude nikakva prepreka vašem budućem zapošljavanju, vašem stručnom napredovanju,jer će sveukupni izgled vaših nogu biti odlučujući faktor u tome,te će taj mali detalj sigurno pasti u drugi plan i kao takav biti potpuno zanemariv.

 

Međutim,ako je situacija suprotna,odnosno da vaše noge ne plijene poglede okoline svojim izgledom i pojavom,onda je izvjesno da tetovaža,bez obzira što se ista nalazi samo na jednoj nozi,postane bitan i odlučujući faktor kako u pronalasku posla,tako i u stručnom napredovanju.

 

Dakle,dok ne postoji uvid u cjelokupno izgled vaših nogu,nije moguće dati precizniji odgovor na vaše pitanje.

 

Isto je moguće učiniti ukoliko na ovom forumu postavite fotografiju koja u cijelosti prikazuje dio tjela na kojem se nalazi navedena tetovaža,te ćete nakon toga moći,a na osnovi prosudbe pučanstva ovog foruma i sami zaključiti kolike su vam šanse, kao buduće pravnice, za zapošljavanje ( pa i u državnim ustanovama),te svekoliko stručno napredovanje.

 

U iščekivanju predloženog,srdačan pozdrav...:mase2:

:kavica:

 

 

 

heheeh jel to neka provokacija,pa imam sliku,ali bi mogla biti malo nezgodno to staviti tu na formu :smijeh:ali eto stavih za avatar pa očekujem ozbiljan odgovor :vrti:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobili ste ozbiljan odgovor od Flokija - Zakon o radu, zabrana diskriminacije. Da Vas netko gnjavi zbog tetovaže, koja je modni izričaj i nipošto nije protuzakonita ako se ne radi o zabranjenim simbolima (ustaški, četnički, svastika i to već nešto), a temeljem svoje individualne procjene (ukusa i što li već), bila bi to diskriminacija na radu, što ZOR zabranjuje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki vam je dao najozbiljniji i na Zakonu o radu temeljen odgovor ,a vidim da je i poštovana Marija to potvrdila,tako da nema više nikakve sumnje da bi tetovaža predstavljala zapreku vašem budućem zapošljavanju,a ako bi ipak do toga i došlo ostaje vam mogućnost zaštite prava u svezi s radnim odnosom pred nadleženim sudom.

 

Međutim kako ste ipak djelomično udovoljili predloženom, te objavili fotografiju,istina kao avatar (što bitno otežava donošenje objektivnog mišljenja),pa i zatražili odgovor povodom dostavljenog na uvid,mogu kazati bez potrebe da detaljno obrazlažem,a sve nakon dužeg i pozornog promatranja,da uz već navedene zakonske odredbe koje vas štitte od diskriminacije (ZOR),imate dodatne argumete (noge) koje će vam nakon stajecanja diplome iz pravnih znanosti omogućiti adekvatno zapošljavanje,a ako iste zadrže sadašnji izgled i formu u budućnosti ,onda i napredovanje u poslu.

 

U tom smislu korigiram svoj prijašnji post gdje sam nepažnjom istaknuo da izgled vaših nogu može biti odlučujići faktor u zapaošljavanju i stručnom napredovanju.

 

Kako je ovo moje mišljenje samo jedno od mogućih,te se u njemu može pronaći i subjektivna obojenost (unatoč naporima da istu isključim), nadam se i komentarima ostalih članova našeg foruma.

Naravno da komentari nisu i ne trebaju biti ograničeni samo na mušku populaciju kao bi netko mogao nedobronamjerno pomisliti,već bi u tom smislu bilo poželjno uključivanje i ženskog pučanstva ,a sve u skladu s potrebom poštivanja Ustava RH (čl.3) i Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 116/03).

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

canis je napisao:

mogu kazati bez potrebe da detaljno obrazlažem,a sve nakon dužeg i pozornog promatranja,da uz već navedene zakonske odredbe koje vas štitte od diskriminacije (ZOR),imate dodatne argumete (noge) koje će vam nakon stajecanja diplome iz pravnih znanosti omogućiti adekvatno zapošljavanje,a ako iste zadrže sadašnji izgled i formu u budućnosti ,onda i napredovanje u poslu.

 

Ne samo da su ove noge prvorazredne, već su doduše, najbolje noge na Legalisu :-D

 

No, ukoliko Marija prikaže svoje nožne adute, možda bismo mogli s opravdanjem tvrdjeti da je sadašnje činjenično stanje nepravilno utvrđeno i predložiti gospodinu Canisu da svoje prvotno utvrđenje izmijeni.

 

Ukoliko Marija ne iznese sve svoje adute, bojim se da će viša žirijevska instanca potvrditi dosadašnji sud, a ukoliko odluči podnijeti tužbu Ustavnom sudu, ista će se ukazati kao neosnovana.

 

Stoga je na curama da na očigled žirija izvedu dokaz vještačenjem prilaganjem fotografija svojih nožnih primjeraka u krupnom planu a na uvaženom auditoriju ispred monitora da iste ocijeni i odlukom riješi konačno i pravomoćno.

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Persevera je napisao:

Ne vidim bas dobro, jel' to neki duhovit prizor na toj tetovazi pa Marija_1945 zakljucuje da nositeljica ima smisla za humor?

 

A sto ako to potencijalno nije dobro za posel, jel' ce se nositeljica onda od-tetovirati? :-o

 

Književna forma zvana ironija :-)

Ali, mladost-ludost-naivnost, imam potpuno razumijevanje za to. Ima i nešto dirljivo u tome :-)

Pitam se kad će se pojaviti moderator(ica) da temu prenese u Cafe ili sl :smijeh: jer mislim da neće na ovome stati rasprava :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Status predmeta:Postupak u tijeku,izvođenje dokaza nije završeno,konačna presuda još nije niti na ''vidiku'' :-D

 

Dakle,pozivam sve stranke u postupku da dostave tražene dokaze kao bi presuda bila isključivo utemljena na istima i kako bi se izbjegli svi potencijalni propusti glede utvrđivanja činjeničnog stanja.

 

:-D:-D:-D

 

Ukoliko bi se postupak nastavio i u Caffeu smatram da ne bi bitno utjecalo na konačni ishod istog,jer je Caffe također dio teritorija Legalisa i po tome nadležnost Caffea za ovaj slučaj nije protivna ZPP-u. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cak stovise, glede ravnopravnosti spolova (ZOR) bilo bi uputno da se ukljuce u argumentiranu raspravu i pretendenti na vjezbenicka i ina mjesta. Ovo posljednje posebice s obzirom na izmjene u pripremi, kojima bi se dozvolilo boravak na sudovima i ostalim ustanovama i muskoj i zenskoj populaciji ogoljenih donjih ekstremiteta.

 

Cemu samo zenski zivalj pozivati da prilozi dokazni materijal kad se u kratkim hlacicama cesce pojavljuju muske kolege.

 

No, jucer gledam mladjahnog odvjetnika kojem tetovaza viri na potiljku iz straznjeg dijela okovratnika njegove blijedo sive stroge kosulje.

:vrti::-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

S obzirom da je gđica marija_1495 uštogljena usidjelica te da kao takva ni pod materijalnom i kaznenom odgovornošću ne bi udovoljila traženoj dostavi dokaznog prijedloga, nastupam ovdje u svojstvu svjedoka. Svjedočim da gđica marija_1495 ima bolje noge, s obzirom na nedovoljnu razlučivost podastrijetog dokaza.

U skladu s dobrodošlim prijedlogom poštovane Persevere, a u cilju unaprijeđenja stanja ravnopravnosti spolova, dostavljam fotografiju svojih nogu na ocjenu cjelokupnom općinstvu. Za sada u obliku avatara, a ako me netko nauči kako koristiti opciju za dodavanje fotografije u post, dostavljam i u većem formatu :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

marija_1495 je napisao:

Pitam se kad će se pojaviti moderator(ica) da temu prenese u Cafe ili sl :smijeh: jer mislim da neće na ovome stati rasprava :smijeh:

 

Dakako da neće. Očekuje se od moderatorice da u svojstvu umješača pristupi izboru najboljih nogu.

Napominje se umješačici da dobro odabere par nogu uz koje će suprotstaviti svoje.

Nakon prvog eliminacijskog kruga, u daljnjem tijeku postupka ima mjesta za izvođenje dokaza sučeljavanjem dva najseksipilnija para nogu, o čemu će se izjava o istom uzeti od nepozvanog ali sudu pristupljenog svjedoka, gospodina Željnog znanja, te o utvrđenom stanju sastaviti zapisnik, za kojeg se napominje da će biti objavljen na Legalisovoj virtulanoj ploči.

Mole se stranke i umješač da navedeno prime na znanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

@zeljanznanja-nogice_bose:

klikneš na 3. gumbić slijeva u retku koji počinje lančićem i u kućicu koja će iskočiti ubaciš link na sličicu nogica_pada_mi_štiklica. Mogla je to napraviti i ona prva teta_sa_tetovažom pa bi temeljna problematika ovog threada bila razvidna do same svoje srži.

 

Naime, dečki, nije samo bitno kakva je nogica već je od presudnog značaja i koja je sličica. Naravno ako se već radi o poslu i možebitnoj daljnjoj karijeri. Trebalo bi zaći dublje u srž problematike a kako bi se dao najbolji mogući savjet. Svima je jasna odredba ZORa o zabrani diskriminacije, no moguće da se radi i o nekom poticajnom prizoru, koji iskazuje usmjerenost na neku užestručnu problematiku. Npr. ako se traži pravnika u Fiat grupama, a znakić Renaulta? Ili.. aha spomenute su državne službe, da... Ako nije sličica bi li npr. slovca MGRP odgovarala napredovanju u MFin? Hm...

 

:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Newbie, ne šljaka ovo opisano umetanje slike. Prvo, kad pritisnem rečeni 3. gumbić traži URL, a nema mogućnosti da se čovjek poveže sa svojim datotekama i umetne neki npr jpg., već spremljen.

A i taj URL kad se unese - ništa, ćorak.

Podno poruke ima "dodaj datoteku" i gumbić browse, ali ni uz to se ne uspijeva slika dodati.

 

Image:Mountain_lion.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

notarica je napisao:

Ma takve vas volim! :pljesce:

Vesele, vickaste i vrckave... :smijeh:

A noge najljepše, naravno, imam ja..

Tko misli da nije tako, zaključavam temu odmah! :-D

 

Činjenice na koje se poziva notarica umješačica potrebno je dokazati dokazima kojima se istinitost navoda o najljepšim nogama potvrđuje.

Ukoliko umješačica gospođa Notarica ovom prisjedničkom sudu uskrati uvid u predloženi dokaz, odbit će se tvrdnja dotične o najljepšim nogama na Legalisu te će se smatrati kako navodi umješačice nisu istiniti.

 

Uputa o pravnom lijeku:

Protiv ovog rješenja nije dopuštena žalba jer isto predstavlja odluku o vođenju postupka, te se nalaže uslikavanje notaričinih nogu i objavljivanje na ovom Portalu pravičnosti, bez daljnjeg odlaganja. :sudac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

marija_1495 je napisao:

Newbie, ne šljaka ovo opisano umetanje slike. Prvo, kad pritisnem rečeni 3. gumbić traži URL, a nema mogućnosti da se čovjek poveže sa svojim datotekama i umetne neki npr jpg., već spremljen.

Ovo neće tražiti sličicu sa kompa, ali postojeću s nekog servera hoće.

align=lefthttp://www.cksinfo.com/clipart/office/people/Answering-Phones.jpg[/img]

Dakle, dokazi su tu, a marija se izvlači od dokaznog postupka i ne da nogice na legalis? :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Persevera je napisao:

A "u cilju unaprijeđenja stanja ravnopravnosti spolova,"

" na ocjenu cjelokupnom općinstvu,"

kao sto navodi u svom obracanju zeljanznanja,

moli se i postovani Floki da ne dostavlja samo pisani materijal i poziva ekstremitetno ocitovanje gospodje umjesacice - nego da preda dokazni materijal u obliku noge na sunce!

 

Flokač izjavljuje da njegove dlakave nogurde ne mogu biti konkurencija uglađenim ženskim nožicama :zubo: ,te prijedlog kandidatkinje Persevere smatra neutemeljenim, stoga se isti odbija bez mogućnosti prigovora na odluku. :sudac:

 

U nastavku dispozitiva ove upute nalaže se gospođi kandidatkinji Perseveri - Nogu na sunce! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle, zeljanznanja je ustvrdio kako marija_1495 nije voljna dostaviti dokaze, stoga svjedoči o kvaliteti nogu iste (dokaz: post #15).

Slijedom pojavljivanja nositeljice istih iskazivanjem volje za podastiranjem materijalnih dokaza, opravdavajući izostanak tehničkim nemogućnostima (post #18) koje su pak dokazano netočne (post #27), u očekivanju smo spomenutih materijala.

 

Floki, preuzmi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Budući da se svjedokinja Persevera poziva na ravnopravnost spolova, a svjedok Marija ističe zabranu diskriminacije, izvanredni Vrhovni Legalisov sud odlučio je udovoljiti traženju navedenih gospođa te u skladu sa uputom dobivenom sa vrhovne instance, sudac Floki se pridružuje izboru za mistera dlakavih nogu uz kandidata Željan znanja.

 

 

noge-300x300.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa kad pola života ideš na fitness,paziš šta jedeš,recimo je ne jedem ništa živo,radiš na sebi,onada nemaš celulita,bar ne da se vidi :-D inače hvala na brizi,fotka je nastala od osobe koja se bavi fotografijom,tako da nema photoshop-a samo malo bademovog ulja za sjaj i dojam,samo dobra oprema,dobro svijetlo i ako i ne vjeruješ to je ok.ja znam :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

megi32 je napisao:

pa kad pola života ideš na fitness,paziš šta jedeš,recimo je ne jedem ništa živo,radiš na sebi,onada nemaš celulita,bar ne da se vidi :-D inače hvala na brizi,fotka je nastala od osobe koja se bavi fotografijom,tako da nema photoshop-a samo malo bademovog ulja za sjaj i dojam,samo dobra oprema,dobro svijetlo i ako i ne vjeruješ to je ok.ja znam :-D

 

 

Vidi se da je fotka profi - osvjetljenje npr, dok je ova koju je Zeljan znanja dao prava koma...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma je jer se ferend s time bavi,a još iznad mene je svjetlo pa je dobro ispalao,no inače se ne volim fotkati,ali nastalo par dobrih fotki,a inače svaka čast i modelima i misicama ne bi to nikad mogla raditi,sva ta namještanja,pa ova poza ona užassssss,zato triba imati strpljnja i živaca :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

notarica je napisao:

Nego, znate što mene više zanima od nogu?

Mislim pa svi imamo noge; neke je priroda obdarila, neke ne; neki vuku gene dalekih prarođaka, neki ne; neki nose žute žnirance, a neki fala bogu ne...svejedno!)

Mene više zanima tko ima tetovažu, kakvu i gdje????!!! :-D

Ajde da vas čujem!

 

ja imam tetovažu, keltski polumjesec, na leđima, malo iznad desne lopatice :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pahuljicazg je napisao:

Floki je napisao:

megi32 je napisao:

pa računaju da je slika još na forumu,ali je nema,inače dobro listovi :-D ali čarape se ne smiju vidjeti :-D

 

pa na forumu je, vidi dlakavi post br. 40 :-D

 

mi tetovirane izgleda nemamo pravo uvida u slike :-(

 

pa da nema slike,no moram reči svaka čast tebi za mjesto tetovaže jer meni to zvuči bolno,bar je mene bolilo tih 20 min.užas,a ipak nije tako osjetljvio područje noge :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa da nema slike,no moram reči svaka čast tebi za mjesto tetovaže jer meni to zvuči bolno,bar je mene bolilo tih 20 min.užas,a ipak nije tako osjetljvio područje noge :-D

 

e, tu si se zeznula, manje boli na leđima, nego tamo gdje si se ti tetovirala (puno žila i živaca, tanja koža nego na leđima) :-D

...iako, dva put smo prekidali jer sam skoro pala u nesvjest od bola, a nije puno falilo i da majstoru odvalim jednu šamarčinu pri kraju, toliko me živcirao zvuk igle (zvučala je otprilike kao križanac pomahnitale zubarske bušilice i kutne brusilice na nečem metalnom)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pahuljicazg je napisao:

Floki je napisao:

megi32 je napisao:

pa računaju da je slika još na forumu,ali je nema,inače dobro listovi :-D ali čarape se ne smiju vidjeti :-D

 

pa na forumu je, vidi dlakavi post br. 40 :-D

 

mi tetovirane izgleda nemamo pravo uvida u slike :-(

Persevera je napisao:

Judi moji, ajme, jadan ti san ja! Sta propustan sve zbog posla - pari da je Floki dâ noge na legalis, a nji nema?

 

A je li to more bit' da je to moja tehnicka nepismenos'? :-o

 

Floki, boooooogtiplatijoooooo, vrati fotku žniranaca sa dlakavicama na sveopće veselje puka forumaškoga :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da nadopunim i proširim odgovor i na sluznice i sluzničko- kožne prijelaze koji imaju sličnu funkciju kao i najveće vidljivo pokrivalo tijela zvano koža.

 

Naime ti djelovi su podložni izravnom trenju i kao takvi bi trebali biti potrošni.

 

Međutim priroda se pobrinula da se to ne dogodi bez obzira koliko se upotrebljavali.

 

Stoga nema straha da korisnici ,pa i oni malo ''žešći'':-) budu zabrinuti, jer se ne radi o sapunu koji se s vremenom upotrebe smanuje,stanjuje i na kraju nestane.. :-D

 

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

marija_1495 je napisao:

E, ovo je zanimljiv fenomen.

Koja čudna i neshvatljiva navada natjera čovjeka da se podvrgne takvom mučenju?

Je li to definicija fashion victims?

 

na što misliš, na depilaciju ili na tetoviranje, ili i na jedno i na drugo?

 

bol i moda često idu zajedno: - sjetimo se samo bušenja ušiju (ugrijanom iglom ili klamericom kod zlatara), trajne ondulacije, "blajhanja" kose, čupanja obrva, famoznoga "figara" i sličnih uvriježenih i široko proširenih tehnika uljepšavanja, a koje, po pretrpljenoj boli i nisu daleko od tetoviranja. a i depilacije :-D

 

a što se debljine kože tiče...da, naravno da postoje razlike od osobe do osobe, ali svima nam je koža tanja recimo između ručnih prstiju (uvijek progutam knedlu pri pomisli koju je taj bol pretrpio kad vidim nekog tetoviranog između palca i kažiprsta), u blizini zglobova ručnih i nožnih, koža podlaktice s unutarnje strane je nježnija od one na nadlaktici (tamo gdje Popaj ima nacrtano sidro) itd.

 

ispada da je najbolje tetovirat tabane. tj. orožnale pete, kad već podsjećaju na kopita. tam najmanje boli :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

pahuljicazg je napisao:

bol i moda često idu zajedno: - sjetimo se samo bušenja ušiju (ugrijanom iglom ili klamericom kod zlatara), trajne ondulacije, "blajhanja" kose, čupanja obrva, famoznoga "figara" i sličnih uvriježenih i široko proširenih tehnika uljepšavanja, a koje, po pretrpljenoj boli i nisu daleko od tetoviranja. a i depilacije :-D

 

Dok sam ovo čitao i sam sam osjetio bol :zao:,a kako to tek u stvarnosti izgleda bolje i ne pomišljati.. :-D

 

Hvala XY kromosomskoj kombinaciji na zaštiti od iznesenih napasti :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pahuljicazg je napisao:

nikad ne znaš što te može strefiti pod stare dane...možda poželiš depilaciju vasceloga tela :zao:

ili jacuza tetovaža istoga :zao::zao:

hmmm, a pirsing?

to me uvijek zanimalo, kako one cure koje imaju neke visuljke u pupku spavaju potrbuške? :misli:

 

A ko će to znat..nikad ne reci nikad.. :-)

 

Depilacija vascelog tela? :-D ..jel' se može po zahtijevu isključit depilacija prsišta..Mislim da bi me to dotuklo,da bi izgubio bitnu karakteristiku identiteta :-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

canis je napisao:

 

Depilacija vascelog tela? :-D ..jel' se može po zahtijevu isključit depilacija prsišta..Mislim da bi me to dotuklo,da bi izgubio bitnu karakteristiku identiteta :-D:-D

E to će Legalisov Vrhovni sud riješiti, obzirom na poslovni dressing-code, pa ako ide zakopčan_do_grla_davi_me_kravata, možda i bude zahtjevano a istovremeno bez utjecaja na vizualnu prepoznatljivost u društvu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pahuljicazg je napisao:

marija_1495 je napisao:

E, ovo je zanimljiv fenomen.

Koja čudna i neshvatljiva navada natjera čovjeka da se podvrgne takvom mučenju?

Je li to definicija fashion victims?

 

na što misliš, na depilaciju ili na tetoviranje, ili i na jedno i na drugo?

 

bol i moda često idu zajedno: - sjetimo se samo bušenja ušiju (ugrijanom iglom ili klamericom kod zlatara), trajne ondulacije, "blajhanja" kose, čupanja obrva, famoznoga "figara" i sličnih uvriježenih i široko proširenih tehnika uljepšavanja, a koje, po pretrpljenoj boli i nisu daleko od tetoviranja. a i depilacije :-D

 

a što se debljine kože tiče...da, naravno da postoje razlike od osobe do osobe, ali svima nam je koža tanja recimo između ručnih prstiju (uvijek progutam knedlu pri pomisli koju je taj bol pretrpio kad vidim nekog tetoviranog između palca i kažiprsta), u blizini zglobova ručnih i nožnih, koža podlaktice s unutarnje strane je nježnija od one na nadlaktici (tamo gdje Popaj ima nacrtano sidro) itd.

 

ispada da je najbolje tetovirat tabane. tj. orožnale pete, kad već podsjećaju na kopita. tam najmanje boli

:misli:

 

 

----------------------------------------------------------

Mislila sam prvenstveno na tetovažu, ali i piercing (mislim da ipak ne boli baš toliko, jer ne radi se o milijunu uboda).

Depilacija, ograničena, suvremenim sredstvima (reklamiraju neki veet), ajde de.

A bol i moda idu zajedno, da. Sjetimo se samo štikla. Perverzan izum. Ima dobra teorija da mizogini smišljaju modu.

Moda :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pahuljicazg je napisao:

nikako izuzet prsište, počupat ljubavni tepih i izgledat ko klinjo od 12 godina, to je bit svega :-D

al možemo izuzet ramena i leđa, čisto onak, originalnog imiđa radi :namiguje:

Eto!

A utjecaja na zaposlenje, stručno napredovanje i sl. ne bi trebalo biti.

Canis, počupaj to- ne'aš frke radi posla :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

--------------------------------------------------------

Mislila sam prvenstveno na tetovažu, ali i piercing (mislim da ipak ne boli baš toliko, jer ne radi se o milijunu uboda).

Depilacija, ograničena, suvremenim sredstvima (reklamiraju neki veet), ajde de.

A bol i moda idu zajedno, da. Sjetimo se samo štikla. Perverzan izum. Ima dobra teorija da mizogini smišljaju modu.

Moda :palacdolje:

 

pri tetoviranju ti velikom brzinom iglom potrgaju gornji sloj kože kako bi ispod mogla doći boja-to je više onak, bockanje (ko da te provuku nabrzinu kroz singericu :-D ), tj. grebanje...zaraste i gotovo

...a pirsing...e, to je jedan, ali vrijedan ubod...na neki način, zauvijek otvorena rana, pogotovo pri pirsanju jezika...

 

između pirsanja i tetoviranja, biram tetoviranje

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa staje ovdikarce sad ovo?

Puk se raspisa, a ja van svega!

 

Sta je ovo, urota? Sta vi mislite, procitat priko

45 postova a sve to za vidit par noga!

I shpijati po postovima sta je bilo na toj famoznoj

sliki - noge, spigete, carape, pa je li to fer?

Svi vidili, samo ja ne!

 

I eno tema skrenila - sad cemo uskoro na sado, jer je za sada mazo!

E moja Marija_1495, sta je za nji' promisljanje postola sa takicima tj. stiklama! Nepostojeca kategorija, eto sta je!

 

I jos se ne mogu nacudit' kako se to ovdi ove nase tetovaze cude onima sta se odluce za pirsing :smijeh::-o:-o:-D:vrti::-(:-?

Kaa tetovaza je super, a pirsing - bljak. Mos' mislit!

 

To dodje ka' neki od stoseva sta ga Mrljavac pise:

 

Povracaju dva pijanca uz banderu. Prvi, kroz bljuvotine, jedva razumljivo kaze:

-A koja koma, jesi vidio one za susjednim stolom?

Drugi:

- Kako ne bi vidio! Cisti uzas! Mi ko' ljudi pijemo gemist, a oni... Zlo mi je doslo, kad sam vidio sto oni piju... /pa rigoleto/

Prvi:

- Ma da, i meni, zato sam i izasao van! Zgadio mi se zivot kad sam vidio da truse stock za stockom!

- Ma nije to nista, oni s lijeve strane su jos gadljivije eksali votku za votkom! :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija