Jump to content

tetovaža


megi32

Preporučene objave

Sta je ovo, urota? Sta vi mislite, procitat priko

45 postova a sve to za vidit par noga!

I shpijati po postovima sta je bilo na toj famoznoj

sliki - noge, spigete, carape, pa je li to fer?

Svi vidili, samo ja ne!

 

A ma nisam ni ja vidio... A koliko su se raspisali, mora da je bilo nesto jako dobro! :-D;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani prijatelju Floki,

S zadovoljstvom sam primio vaš poziv,a sve u svrhu efikasnije pomoći gospođici Pain..

 

Međutim,isključiva odluka je je na cijenjenoj gospođici koja mora sama odlučiti u skaladu sa svojim željma i potrebama koje je do sada kroz svoje postove kontinuirano povećavala,te bi se moglo na osnovi do sada iznesenog s pravom i sigurnošću zaključiti da to nisu i konačne potrebe cjenjene gospođice..

No,pričekajmo očitovanje gospođice Pain,kako bi izbjegli nagađanja po tom pitanju...

 

P.s

Čast i slava muškog roda Legalisa je uvjek bila među mojim prioritetima,zato sam i sada,a tako i vazda :-), spreman podnijeti i najveću žrtvu u to ime... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gospođice Pain,

 

Poznavajući prijatelja Flokija pouzdano zanm da mu pomoć nije potrebna,a posebno u odnosu prema vašim do sada iskazanim zahtijevima,jer njegova dokazana stručna sposobnost daleko prelazi iste .. :-)

 

Međutim ako se slučajno ukaže potreba i za mojom skromnom pomoći rado ću i sa zadovoljstvom to učiniti :-D:-D,uz potpuno razumjevanje vaše situacije i iskazane potrebe za hitnoćom djelovanja :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Apsolutno ste u pravu glede zajedništva među članovima ovog foruma,koja je često i na djelu potvrđena..

 

Data riječ je je za mene gotovo kao ustavna odrednica, iako kako takva nije navedena u Ustavu RH. :-)

 

Kako nije moguće da se u ovom trenutku i na ovaj način iskažem i ponudim drugačije i čvršće uporište :-),smatram da se možete zadovoljiti datom rječju,dok se situacija u skoro vrijeme ne promjeni :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija