Jump to content

Posebni dio - Javna nabava


zanna

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...

Ejla!

Ja sam bila 02.07. na ispitu s posebnim dijelom javne nabave, pismeni zadatak je bio prikazati jedan cijeli postupak javne nabave od odluke o početku do ugovora sa rokovima i svim ostalim, drugi zadatak je bio objasniti razliku načina i postupaka javne nabave, treće pitanje o obvezi objavljivanja i elektroničkom oglasniku.

Na usmenom je bila jedna gđa. iz Ureda za nabavu - nije teško pitala - pregledala pismeni i postavila par pitanja iz zakona i kako to funkcionira u praksi.

Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Miri7 je napisao:

Ejla!

Ja sam bila 02.07. na ispitu s posebnim dijelom javne nabave, pismeni zadatak je bio prikazati jedan cijeli postupak javne nabave od odluke o početku do ugovora sa rokovima i svim ostalim, drugi zadatak je bio objasniti razliku načina i postupaka javne nabave, treće pitanje o obvezi objavljivanja i elektroničkom oglasniku.

Na usmenom je bila jedna gđa. iz Ureda za nabavu - nije teško pitala - pregledala pismeni i postavila par pitanja iz zakona i kako to funkcionira u praksi.

Sretno!

 

imas li mozda skritu da mi posaljes molim te :) polazem 2.10 i stvarno sam u strci.. mail: enahecimovic@hotmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...
  • 1 godina kasnije...

ja isto učim po tom popisu, a budući da je uredba stara 5 godina, prilagodila sam si popis prema važećim propisima. učim zakon o javnoj nabavi, zakon o DKOMu, i one dvije uredbe čini mi se (ona o objavama i evidenciji i ona o postupanju sa dokumentacijom i ponudama).

ja se od cijelog ispita najviše bojim javne nabave! kako je s tobom? dali ti to baš učiš? onak napamet?? kad ti je ispit?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na informacijama.I ja se toga najviše bojim. Ne učim baš na pamet. Pokušam si sve što učim povezati s praksom, barem onaj dio koji sam radila i učim samo ono što mislim da je najvažnije. Ne znam kad mi je ispit jer još nisam dobila poziv, ali očekujem ga ovaj ili idući tjedan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

fax je napisao:

Hvala na informacijama.I ja se toga najviše bojim. Ne učim baš na pamet. Pokušam si sve što učim povezati s praksom, barem onaj dio koji sam radila i učim samo ono što mislim da je najvažnije. Ne znam kad mi je ispit jer još nisam dobila poziv, ali očekujem ga ovaj ili idući tjedan.

 

meni je ispit 17.9. pa ti javim kako je bilo, pitanja i to, a ti navijaj za mene! mamaaa... :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo položila sve i presretna sam! javna nabava stvarno n ije bila problem, ne moraš se brinuti. imala sam pet pitanja na pismenom. očekivala sam da ću morati naširoko pisati odluke i zapisnike, ali ništa od toga - pitanja su bila konkretna, tipa nabroji postupke j.n., nabroji načela j.n.. dakle, sve što se nađe u zakonu. bitno je samo da se dobro snalaziš po zakonu, da možeš brzo naći gdje je što. a usmeni dio isto super, odlična gospođa, fino smo pričale, pitala me što radim točno od javne nabave i kakve postupke provodimo, pa malo nešto o rokovima, kako se mogu skračivati, i još par pitanja ali se sada ne mogu sjetiti.

cjelokupni dojam - 5!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...
  • 1 godina kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 godina kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Pregledavao sam forum; i pronašao sam uz ovu temu samo ovo:

POSEBNIDIO-JAVNA NABAVA:

-Pismeni:

o1. Nabrojite najmanje 3 načela JN

o2. U kojem roku je javni naručitelj obvezan objaviti plan nabave nainternetskim stranicama

o3. Tko obavlja pripremu i provedbu postupaka JN

o4. Koliko iznosi rok za starost potvrde Porezne uprave o stanju dugakoju gosp.subjekt mora dostaviti u ponudi

o5. Da li je postupak pregleda i ocjene ponuda tajan ili javan

o6. Koliko najmanje iznosi rok za dostavu ponuda u otvorenom postupkuvelike vrijednosti

o7. Koji su kriteriji za odabir ponude

o8. Kome se podnosi žalba u postupku javne nabave?

 

 

-Usmeni:

oBagatelna nabava – pragovi

oŠto ide nakon žalbe DKOM-u

oKako se postupa s odlukom o odabiru – dostavlja se svimsudionicima, a koji je dokaz da su primili?

oKoji je najčešći postupak JN

oKoji su sve dokazi sposobnosti i koje su

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pregledavao sam forum; i pronašao sam uz ovu temu samo ovo:

POSEBNIDIO-JAVNA NABAVA:

-Pismeni:

o1. Nabrojite najmanje 3 načela JN

o2. U kojem roku je javni naručitelj obvezan objaviti plan nabave nainternetskim stranicama

o3. Tko obavlja pripremu i provedbu postupaka JN

o4. Koliko iznosi rok za starost potvrde Porezne uprave o stanju dugakoju gosp.subjekt mora dostaviti u ponudi

o5. Da li je postupak pregleda i ocjene ponuda tajan ili javan

o6. Koliko najmanje iznosi rok za dostavu ponuda u otvorenom postupkuvelike vrijednosti

o7. Koji su kriteriji za odabir ponude

o8. Kome se podnosi žalba u postupku javne nabave?

 

 

-Usmeni:

oBagatelna nabava – pragovi

oŠto ide nakon žalbe DKOM-u

oKako se postupa s odlukom o odabiru – dostavlja se svimsudionicima, a koji je dokaz da su primili?

oKoji je najčešći postupak JN

oKoji su sve dokazi sposobnosti i koje su

 

Super, hvala..ako je što doznam javim :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija