Jump to content

..imovina u inozemstvu..


RAGA

Preporučene objave

kako saznati dali pokojnik ima imovine u inozemstvu i sto?

 

..bio je državljanin rh, radio je u njemačkoj od 60-tih godina i živio tamo, mislim da nikada nije dobio državljanstvo, tu je pokopan provedena je ostavinska na kojoj je pročitana oporuka(100% čudna, prilozena tek kasnije, svjedoka s istim potpisom i blabla, al neda nam se oko toga ulazit u spor jer dugo traje i neisplativo je), nismo bili prisutni nego samo poslali nasljedničku imovinu.. pošto je tamo bila samo prisutna njegova supruga iz drugoga braka ne vjerujem da je "prijavila svu imovinu", od jb je sve zavrsilo na sudu, kako nismo bili prisutni ne znamo zasto, vjerujem zato jer je u naslj. izjavi pisalo da se ne odričemo nuznog dijela.. sad mislim napisat pozurnicu sudu.. sud je u gradu udaljenom 300-njak km.. cak sam bila napravit uvid u spis ali sudski savjetnik kod kojeg je spis je bio na g.o.

 

zanima me kako znat kolika je imovina u njem. i dali je bilo darovanja ostaloj djeci tamo(radi izrazuna n.d.)

 

 

p.s. ako je kuća početa gradit u braku ali s novcem od prodaje zemljišta prije braka dali je ta kuća bračna stečevina?

 

 

hvala..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija