Jump to content

Agresivnost agencije Puls, Split


ann

Preporučene objave

Molim za savjet što učiniti vezano uz maltretiranje agenata Pulsa telefonskim pozivima.

 

Cijela priča traje barem 2 godine, zovu nas na tjednoj, a često i dvodnevnoj bazi, stalno s nekim novim anketama i pitanjima (naš broj telefona je registriran na firmu).

 

Svaki put ih odbijemo, a kad nam je dojadilo, zvala sam agenciju i rekli su da pošaljemo dopis u kojem molimo da izbrišu naš broj iz baze podataka jer ne želimo sudjelovati u njihovim anketama.

 

Već smo dvaput poslali dopis, nakon svakog nas ne zovu par tjedana i onda sve ispočetka.

 

Danas sam ih zvala ponovo i čovjek kojem nažalost nisam pitala ime mi uopće nije dao do riječi, već je cijelo vrijeme brbljao o nekakvoj Europskoj komisiji, istraživanjima i novcu. Kad sam mu rekla da me ne zanima Europska komisija nego što učiniti da me Puls prestane zvati, čovjek mi je uzvratio da nismo velika ni ozbiljna firma ako ne želimo sudjelovati 'kao svi ostali dobri sudionici'... i također mi je rekao da mu ne upadam u riječ i da njega ne zanima što mi želimo ili ne jer će nas oni unatoč dopisima i dalje zvati ukoliko se ukaže potreba.

To mi je bilo dovoljno da mu spustim slušalicu.

 

Što učiniti?

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija