Jump to content

Aneks ugovora o kupoprodaji nekretnina


Zuti61

Preporučene objave

Poštovani korisnici foruma molim Vas ako mi itko može pomoći savjetom ili uputom za sljedeći problem .Kupio sam sa bratom česticu zemlje (131 m2 ) sa objektom u izgradnji ( 30 m2 ) na moru i potpisao kupoprodajni ugovor u kome smo točno naveli broj z.k. uloška , katastarku opčinu , kao i katastarsku česticu ali smo izostavili dio čestice koji kupujemo . Ovjerili smo to kod javnog bilježnika i platili porez ali kad sam se išao uknjižiti shvatio sam da ugovor ne valja . Zato Vas molim ako neko zna kako se piše aneks ugovora na kupoprodaju nekretnina da mi pošalje ili savjetuje kome da se obratim ili mi napiše svoje iskustvo . Hvala i s poštovanjem

Žuti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja i brat smo kupili od prodavatelja komplet njegov suvlasnički dio koji iznosi 131 m2 a on je jedan od 12 tero suvlasnika na toj velikoj parceli gdje svi imaju točno određen broj kvadrata i nazive dijela čestice . Stvar je u tome što smo mi ispustili upisati da je kupljen točno taj dio čestice , tako da po našem ugovoru ispada da smo mi kupili cijelu tu veliku česticu . Dakle sad bi trebalo aneksom samo navesti da se kupuje točan naziv dijela čestice od te velike čestice na kojoj ponavljam svih 12 suvlasnika ima točno odredjen broj kvadrata i naziv svog dijela te velike čestice .Hvala što ste se zainteresirali za temu i s poštovanjem Žuti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija