Jump to content

Bok!


SuperHeroj

Preporučene objave

Danas sam se registrirao na forum iako sam ga i prije posjećivao (u dugom studentskom i kratkom vježbeničkom (evo mjesec dana) stažu mi je dobrano pomogao), pa sam se samo htio javiti, jer me mama uvijek učila da se predstavim ljudima.

 

Temu za predstavljanje nisam našao, pa sam kao padobranac ovdje uletio, a "vođe" neka je maknu, izbrišu, zapale :), ja sam svoj dobar odgoj pokazao :-P .

 

Lijep pozdrav svima,

 

SH

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U neko dogledno vrijeme bit će od mene i pravnih savjeta, ali do tada, bojim se, samo glupa pitanja :-D

 

@Milly: imam samo nadimak, SH, koje mi je dodijelio vrač u starom Apaškom selu. Davno je to bilo, kad su sva plemena odlučila da budem partner Zagoru u borbi protiv nepravde...ali Zagor je bio prevelik radoholičar, pa sam ga napustio.

Hvala svima na dobrodošlici, ali pauza :kavica: je pri kraju, pa natrag na arbeit. Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sunce moje, zato u prvom postu pišeš o duuuuugom studentskom stažu :-D

 

Reci još, molim te jel te vrač nazvao s ESHA ili se to čita SH?

Moš mi nabavit autogram od Čika? (On je meni pravi frajer :zaljubljen:)

 

Hm..meni je jednom netko reko da glupih pitanja nema. Postoje samo glupi odgovori.

 

Zato se ne izmotavaj. Reci i drugim korisnicima tajne koje je na tebe prenio vrač....a možeš i pokoju koju si naučio na faksu. :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija