Jump to content

Tko štiti Hloverku ?


anonimno

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Da Vam istinu kažem, osim "LATINICE" nisam na toj televiziji našao ništa vrijednije za gledati. Prema tome nije vrijednost televizije kao razlog kupnje, već vrijednost programa koja nam se svakodnevno servira preko te kutije! Nisam nikako zadovoljan sa programom jer, cijela koncepcija televizijskog programa je na nivou BIG BROTHER, a to morate priznati da je to dosta jadna koncepcija, zatupljivanje naroda, koji je već ionako zatupljen medijskom propagandom i drugim nesuvislim sadržajima i nasiljem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Beogradu??? Recite barem jednu ne istinu u prikazanoj "Latinici"..

 

U Hr. je narod strašno podijeljen. Ja kažem, tko zna, zna, a tko ne zna, neće nikada ni saznati.

Osim govora mržnje istaknutih primitivnih desničara još je veća žalost što ih jedan dobar dio naroda prati i vidi u njima neke ideologe, ideologe mržnje i zla. Zbog tih smo i imali rat!

 

Sada nema Srba, Roma, Austrijanaca, Njemaca, Mađara... i tad. I tko nam je sada kriv.. S obzirom da su nam uvijk bili krivi drugi, drugi nas pljačkali... a tko sada to radi..? Vi koji spominjete i dalje Beograd..

 

Fuj...

 

Živio Latin i svi ostali vrijedni i HRABRI novinari.. (Feral)..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tko štiti Hloverku? Nitko je ne štiti, ona je tamo samo radi "ravnoteže"...ali i zato jer je HDZ stranka koja je dobila izbore...i konačno tako treba i biti, opet radi ravnoteže.

 

Svaka čast Latinu jer ima hrabrosti u HDZ-ovom mandatu napraviti takvu emisiju i sve argumentirano posložiti. Svaka čast i svim ljudima koji su tu emisiju radili i pogledali prije emitiranja te dali zeleno svjetlo da ta emisija ide u program. Sigurno su bili svjesni da će ona izazvati polemike ali imali su hrabrosti stati iza nje i ne je cenzurirati. Svaka čast i svim drugim hrabrim ljudima, npr.Ankici Lepej...

Emisija Latinice je samo prekretnica, stvari su poečele isplivavati na površinu i ona je samo najava nečeg čega su se neki uplašili. Poruka te Latinice nema veze sa Tuđmanom. Tuđman je bio samo marioneta u rukama emigracije... Poruka te emisije je "Počelo je..."

Koliko smo jadni vidi se u tome da smo u jednom Saboru (umjesto da u njemu radimo pametnije stvari) uopće kritizirali odnosno komentirali takvu jednu emisiju. Ne mogu vjerovati da se to dogodilo, užas.

Cijela Evropa nam se smije radi takvog primitivizma. MIslim da je ovo bila točka na "i" te da svijet (čitaj SAD) poslije ovoga definitivno neće dozvoliti da nas vladajuća stranka uvede u Evropu nego će sigurno čekati slijedeće izbore da to učini netko civiliziraniji (i kome istina neće smetati).

 

vježbenik

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja moram nešto priznati! Da svi ovi desničari moraju glasno urlikati protiv LATINA jer su se borili za ono što su dobili! Šta su to dobili?

ad1/ Jednu fašističku, zločinačku organizaciju koja je htjela uništiti jedan narod, a sada je uništila svoj vlastiti temeljito je opljačkavši!

 

ad/2 Državu koja je totalno ušla u pravnu anarhiju i ovdje mali čovjek nema nikakve zaštite!

 

ad/3 Poniženje jer su borbom uspjeli popeti na tron dvjesto "hrvatskih familija" koji su se silno obogatili pljačkom, a ostali gubicima svojih radnih mjesta i osnovne egzistencije!

 

TAKVE BORCE VOLIM VIDJETI NA FORUMU,

Živio Latin, konačno istina izlazi van na vidjelo!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Govor mržnje vam je bio u Latinici, a tada vam to nije smetalo...Po vama bi trebali pljiuvat sami po sebi..Nevjerojatno!!!

Svaki imalo obrazovan čovjek može samo ugasiti tv kad je takvo montirano sklepano smeće na TV?

Kako vam to nije jadno? Pa neka ide uživo takva emisija, nego je iskonstruirana ma ne protiv HDZ-a(stranka koj ako i druge misli najvipše na sebe) nego protiv HRVATSKOG NARODA?

I na kraju pa kakve su face uopće pozvane da nam one komentiraju Tuđmanovu ostavštinu? Bože sačuvaj...To nema nigdje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vama očito još smeta što konačno imamo državu...Brkate dvije stvari..Privatizacija je jedno i trebalo bi za nju svaki krimnalac odgovarati kao. Svak normalan tako misli.

Ali pljuvanje po svemu hrvatskom u toj groznoj latinici je već smiješno...I ne volim ljude koji pljuju po po svima koji imaju novac samo iz zavisti što se sami nisu okoristili...To je najgore...Radim za 3000 kn i boli me za sve lopine u Hrvatsko jer će svatko odgovarat za sebe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ad/4 I nakon što su rasprodali kompletnu imovinu Republike Hrvatske strancima i kada su osudili moje dijete, ostalu dijecu i cijeli hrvatski narod na robovski rad u državi koju Vi zovete Hrvatska, onda su počeli rasprodaju svojih generala! Koliko košta general Gotovina Ante???

Možda ulazak u NATO ili lizanje guzice toj amoralnoj Evropi, kako bi bili konačno u njenom čmaru!

 

Uh! gadi mi se ta Vaša Hrvatska za koju ste se borili! HVALA!! meni je bilo ljepše u bivšem sistemu u jednoj državi koja je imala i svoje ime i svoj ponos! :2up:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Drago mi je za sve ove komentare, za mene, uglavnom pozitivne. Znnači, ima ljudi koji razmišljaju kao ja. Međutim, sve je to narod birao. Nije Tuđman pao sa Marsa 89 e, pa 90 ih, kaže narod pa nismo znali tko je... a kako sam ja znao tko je..

neznanje se plaća. Danas svi znamo da je bio lopov i da su Hrv.državu stvarali samo zbog svojih privatnih interesa. Međutim, netko je dao i život za to, netko nogu, ruku, živce.. imovinu.. Svi su vikali "vranjo, vranjo, ..." Sjetite se Splitskih riva... a danas ti ljudi kažu, nemamo posla, nemamo prava...

Tko vas ####...!! :vidiga::moli: :2up: :rigoleto:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ad/5 Hrvatska je prezadužena zemlja, gdje je iznos duga veći za oko 50% od duga bivše Jugoslavije! Meni Hrvatu još uvjek dragom zemljom i nikada prežaljenom! Postoji izuzetna bojazan da će četvrti mjesec slijedeće godine, kada ističe STAND BY aranžman sa MMF-om, početi strašne restrikcije u zdravstvu, školstvu, sudstvu, policiji, a da ne govorimo vojsci i sve one institucije koje žive od proračuna R. Hrvatske. Sasvim sigurno Sabor i Vlada će biti izuzeti od svake štednje i restrikcija! Nema više STAND BY aranžmana, nego se moraju otplačivati anuiteti kredita MMF-a koju su opljačkali oni za koje ste se borili! BIĆE GADNO!

JOŠ JEDNOM: "ŽIVIO LATIN" :buuu:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

što hoćete reći?

da onaj tko nije "nosio pušku" nema prava glasa i ne smije ništa reći?

 

hrpa mladih (koji se nisu zbog svojih godina niti mogli boriti,) danas žive i žele živjeti u takvoj "izborenoj" Hrvatskoj, koja im je sve samo ne lijepa naša...

prije lijepa vaša ili lijepa njihova...

a ti mladi su ipak hrvatska djeca, ali moderna, željna napretka, boljeg sutra..

i najmanje što žele je živjeti u prošlosti, bližoj ili daljnjoj..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

obično kada ne znaju što odgovoriti onda idu tipična hadezeovska pitanja, a gdje si se ti borio?? Ja osobno sam bio maloljetnik ali "domovinski rat" vodim danas! Plaćam visoki porez, plaća mi nije redovita, plaćam fakultet, knjige, skripte, zdravstveno, mirovinsko... a iz tog proračuna se plaćaju ratni vojni invalidi, među njima i oni lažni!! stanovi i sllično.

Uostalom, kakve veze ima rat sa tuđmanovom pljačkom i zločinima koji su počinjeni.. zato im je upravo i trebao rat.. Da bi vi glupani išli ginuti za njihove ideale i imovinu. Danas, htjeli, ne htjeli, moramo biti u dobrim odnosima sa susjedima, pa i Srbima.. Imovinu im moramo vratiti i sl. Pa čemu onda bio rat.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A na čijoj si ti strani bio i nosio pušku? Mi smo pokazali tko smo i što smo u ratu za razliku od tvojih ..

Usput, ako ti ova država smrdi i mrziš je, pitam se što još tu radiš? Odi gje ti je bolje.

 

 

Moj otac i mnogi moji su nosili pušku na Hr.strani, ali nisu se borili za Hdz i njihovu imovinu... I nećemo otići, nego ćemo boriti još jedan rat ako treba i to protiv takvih kao ti...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

LATINICA je pokazala da se ne isplati ni za koga boriti! Tuđman je bio samo sinonim jedne iskrivljene logike paranoidne fašističke ideologije! Ali što je tu je! Ja uživam jer se za to nisam borio upravo zbog onih Ad/1-5! Sada je Hrvatsko preostao samo siroti ŠKORO, a sve drugo je nestalo, pa čak i zastava nestaje, koje li ironije sudbine i Zvonimirovog proročanstva!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo obriši nos pa onda, kada već lupetaš na ovim stranicama, pokušaj skupiti svu svoju inteligenciju da nešto suvislo natrafljaš ovdje i opterećuješ normalne ljude.

Nemaš pojma što je rat, a znaš ga kritizirati.

Da nije bilo nas branitelja gdje bi tvoje dupe sebično bilo.

Ali, premlad si i zelen. I glupo mi je s tobom polemizirati jer nemaš pojma.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa branitelji nam nisu ni trebali! Za koga su se oni borili?? Meni je bilo dobro u bivšoj državi, jer tamo sam bio ponosan i sretan, a sada sam opljačkan i ponižen! Pa što su mi onda trebali "BRANITELJI"? Od koga su se oni branili?? I za koga su se oni tukli?? Za TUKIJA?? Hvala Bogu da ja to nisam bio, jer je moja savjest čista,a PTSP je u stvari progon i grižnja savjesti koja se pretvara u psihiatrijski slučaj! ŽIVIO LATIN!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zapravo "BRANITELJI" su nažalost bili slijepo oruđe zapadnih močnika i zapadnih obavještajnih službi! Dokle god su razarali Yugoslaviju dotle su bili "maženi i paženi" do priznanja Hrvatske i Slovenije kao secesionističke Republike! Kada su "BRANITELJI" odigrali svoju ulogu boreći se za interese zapadnih sila, a ne za HRVATSKU (jer Hrvatska sada i ne postoji) i kada im nisu bili više potrebni, ostavljeni su na milost i nemilost obečanja Jadranke Kosor koja im ništa nije ponudila osim bijede, beznađa i bezdušnosti! Sada istina konačno izlazi van i zato je vrijednost Latinove emisije izuzetna! Ipak ima svjetlosti na kraju tunela!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

SAD kad čitam ovu sramotu, i meni je žao što smo se borili za ovakve imbecile kao što si ti.

Trebali smo sjediti skrštenih ruku i pustiti divljake s istoka da sve pobiju i zapale, skupa s tobom pa ne bi pljuvao po svojoj Domovini. Medjutim, to i ne može biti tvoja Domovina kada tako govoriš o njoj. SRAM TE BILO.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A gdje je tu Hloverka? u cijeloj ovoj priči. Veliku ulogu rata su odigrali režiseri i novinari. Sa senzacionalističkim nastupima, kadrovima, bombastičnim izjavama i snimkama... potpaljivala se još veća mržnja, napaljivala rulja.. Vrdoljak i takvi kao Hloverka su odigrali svoj rat.. (ne zaboravite Nemčićku). Danas veliki dušebružnici, demokrati.

Svačije pravo je da ima svoje mišljenje. Mene smeta to što svi gledaju na političku situaciju u ovoj zemlji isključivo iz svog osobnog ugla. ..

I da se vratimo na Hloverku. Ta ptica je opstala evo više od deset godina.. vrlo prilagodljiva vrsta...

Međutim, sve je to narod birao...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

SAD kad čitam ovu sramotu, i meni je žao što smo se borili za ovakve imbecile kao što si ti.

Trebali smo sjediti skrštenih ruku i pustiti divljake s istoka da sve pobiju i zapale, skupa s tobom pa ne bi pljuvao po svojoj Domovini. Medjutim, to i ne može biti tvoja Domovina kada tako govoriš o njoj. SRAM TE BILO.

 

Ove imbecilne gluposti bez ikakvog argumenta i samo vrijeđanje! TREBA OVU TEMU ZAKLJUČATI JER ovdje nema snage argumenata nego golog vrijeđanja, ponižavanja i bijesa zbog svojih nedostižnih snova o nekakvoj HRVATSKOJ, zemlje koje više neće biti ni na zemljopisnoj karti, jer će biti kompletno prodana strancima za Judine škude!

Mene ne možete isporučiti u Hag jer se nisam za ovu kaljužu ni borio! Ante Gotovina je najbolji primjer...

 

MODERATORI NA VAMA JE RED!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija