Jump to content

druženje na opć. građ. sudu u zg


FIDUCIA

Preporučene objave

Već tri mjeseca volontiram na Sudu, a nisam susrela nikoga od poznatih kolega. Možda me je generacija prestigla jer sam dvije godine posvetila poslijediplomskom studiju, ali i to sam završila, a problem da u 11h, kad je pauza, nemam s kime popiti kavu ili razmijeniti iskustva je ostao. Ne bih voljela više samovati, u drugim sudnicama volontiraju i rade i drugi mladi ljudi, ali ne mogu prolaznike na hodniku vući za rukav i anketirati u kojem svojstvu su se zatekli na hodniku. Jučer sam saznala da je danas (6.12.) čak i party organiziran za sudačke vježbenike i savjetnike, o kojem ja, naravno, ništa nisam znala niti sam na vrijeme bila obaviještena. Ima li tko kakav prijedlog ili ideju za malo kolegijalnog druženja, makar u Novoj malo želje i volje da se nađemo pod pauzom, upoznamo se, porazgovaramo, pa skupa riješimo i taj pravosudni ispit? Molim, samo bez ironiziranja i cinizma...Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija