Jump to content

Policajac Lazov


anonimno

Preporučene objave

Zdravo, dozivio sam nepravdu u kojoj sada ispastam i neznam kako se vise izvuci. Dok sam prometovao raskrizjem mopedom i ukljucivao se na drugu ulicu, iza samog ugla stajao je policajac koji je "vrsio" kontrolu. Ja sam jedva zapazio vozilo policije, a uopce nisam policajca te sam nastavio voznju, samnom je bio suvozac. Poslije nekoliko sedmica, kuci mi je stigao poziv na sud, gdije sam bio okrivljen da sam prema clanku 17. st.1 Zakona o prekrsajima protiv javnog reda i mira opsovao sluzbenika i pokazao mu srednji prst. U zapisniku policije pise da sam se vozio sam, ali sam izjavio pred sucem da nije istina te da nisam uopce vidio sluzbenika policije i to je potvrdio suvozac koji se javio kao svijedok. Sada sam dobio rijesenje gdije sam proglasen krivim, policajac je izjavio da se dobro sijeca tog dogadjaja i tvrdi da sam bio sam na motoru. Sada imam vremena 8 dana za tuzbu koju NAMJERAVAM pisati i neznam kako dalje postupati. Da li mi netko moze sugerirati kako postupati u ovom slucaju.

Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija